Уеб редактор

Реклама

bTV e първата българска частна национална телевизия. Създадена е през 2000 и запазва и до днес водеща позиция на медийния пазар. Налага тенденциите в телевизионното съдържание, като непрекъснато въвежда иновации във всички програмни жанрове. bTV е най-високотехнологичната телевизия в България и е единствената частна национална ефирна медия, която се излъчва и в HD качество.

Тематичните ТВ канали на bTV Media Group са bTV Action, bTV Cinema, bTV Comedy, bTV Lady и RING. Дигиталното портфолио на bTV Media Group включва bTV.bg, bTVPlus.bg, btvnovinite.bg,VOYO.BG, LadyZone.bg, Zodia.bg, Bistro.bg, Dalivali.bg и bTV International. bTV Radio Group включва пет радиостанции - N-JOY, Z-Rock, Jazz FM, bTV Radio, and Classic FM.

Поради възлагане на нови проекти и стремежът ни да повишим качеството на предлаганата информация, отдел "Дигитален" се нуждае от вашата експертиза за позицията "Уеб редактор".

Отговорности:

  • Структуриране и въвеждане на информация в WEB сайтовете на телевизията
  • Редакторска работа, свързана с новинарските емисии и предаванията на bTV, както и предоставения от тях снимков и видео материал в подходяща форма за зареждане в WEB сайта.
  • Писане на авторски статии и материали по определени теми

 Изисквания:

  • Висше образование - специалности журналистика или филология са предимство
  • Владеенето на специфичен софтуер за актуализиране на информация в интернет страница е предимство.
  • Познания по софтуер за графична обработка (Photoshop)
  • Много добра езикова култура и редакторски умения
  • Познания по софтуер за видео обработка са предимство
  • Много добро ниво на английски език

Предложение:

Ние Ви предлагаме възможност да докажете вашия професионален подход, знания и желание за работа.Гарантираме приятелска, неформална и динамична атмосфера, изградена от млади и амбициозни служители, които са сред най-добрите професионалисти в този бизнес.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!