Визърт Оператор

Реклама

Защо да кандидатствате при нас?

Ставайки част от екипът на bTV Media Group, ще имате възможност да придобиете безценни професионални умения и да се научите да работите в бърза и динамична среда.

Ние ви предлагаме възможност да докажете Вашия практически подход, знания и желание за работа. За времето на работата ще се потопите изцяло в работната атмосфера, което ще ви даде ценен опит и поглед върху всички процеси в компанията.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Отговаря за излъчването в ефир на видовете елементи от графичния пакет, спазвайки сценарийни и технологични изисквания
  • Извършва дейностите по подготовка и реализиране на предавания, ползващи Виртуално студио
  • Следи за правилното функциониране на устройствата, които обслужва

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

  • Образование: Висше техническо образование и опит в областта на Информационните технологии;
  • Личностни качества: Умение за работа в екип, гъвкавост, активност и способност за работа в натоварена работна атмосфера и ненормирано работно време; инициативност, комуникативност, лоялност, организираност, коректност;
  • Квалификация: компютърни системи и мултимедийни технологии, графичен дизайн, 3D анимация;
  • Чужд език: Английски език;
  • Професионален опит: 4 години.

ПРЕДИМСТВО Е:

  • Познания по обектно ориентирано програмиране – Visual Basic, Delphi, Java, други.
  • Отлично познаване на специализираните системи за подготовка и реализиране на графичната опаковка на телевизията.
  • Компютърна грамотност и умения: Познаване на операционни системи Windows XP/7/10.
  • Познания относно графично оформление и дизайн; работа с PhotoShop, CorelDraw, Adobe Illustrator, 3D MAX.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ НИЕ:

  • Специализирано въвеждащо обучение
  • Работа в колектив от професионалисти
  • Социални придобивки
  • Граждански договор

Моля изпратете автобиография и отбележете позицията, за която кандидатствате!

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.