НА ЖИВО: Байерн - Реал Мадрид

Следете с нас първия полуфинал в Шампионската лига

90+4' - Край на мача. Байерн - Реал 2:2.

90' - Три минути е добавеното време.

83' - ГООООООООООЛ! 2:2! Винисиус преодоля Нойер.

82'- ДУЗПА за Реал след фал на Ким срещу Родриго.

79' - Винисиус се измъкна след подаване на Модрич и стреля, Нойер обаче се намеси блестящо.

76' - Анчелоти реагира - Модрич и Диас за Кроос и Белингам.

67' - Дайър стреля с глава, право в Лунин. Напрегнати моменти пред вратата на Реал.

65' - Камавинга на мястото на Начо за гостите.

64' - Втори жълт картон в двубоя. Получи го Кроос за нарушение срещу Кейн.

57' - ГООООООООООЛ! Кейн отбеляза от бялата точка. 2:1 за Байерн.

56' - ДУЗПА за Байерн след фал на Васкес срещу Мусиала.

53' - ГООООООООООЛ! 1:1 на Алианц Арена. Прекрасен гол на Сане след индивидуална акция!

51' - Отлична атака на кралския клуб завърши с изстрел на Кроос, но Нойер показа класа и отрази.

46' - Начало на втората част. Една промяна има в двата състава - Герейро на мястото на Горецка за домакините.

45+1'' - Край на първото полувреме. Байерн - Реал 0:1

45' - Без добавено време.

44' - Първи жълт картон в мача. Той е за изненадващия титуляр в Байерн Мазрауи, който фаулира нахлуващия в пеналта Белингам.

42' - Кейн стреля встрани от вратата при пряк свободен удар на границата на наказателното поле.

32' - Баварците владеят инициативата, а гостите дебнат за контраатаки, както се стигна и до откриващото попадение.

24' - ГОООООООООЛ! 1:0 за Реал! Кроос изведе брилянтно Винисиус и бразилецът преодоля Нойер с лекота.

15' - Мусиала също опита мерника си. Байерн продължава да бъде по-активният, докато Реал все още няма удар към Нойер.

8' - Кейн опита да прехвърли Лунин от центъра - неуспешно.

7' - Този път Сане стреля, обаче над вратата.

6' - Сане комбинира с Кейн, но ударът на англичанина не затрудни Лунин.

1' - Начало на мача на Алианц Арена в Мюнхен.

Стартовите състави:

Байерн Мюнхен (4-2-3-1): Нойер - Кимих, Дайър, Ким, Мазрауи - Лаймер, Горецка - Сане, Мюлер, Мусиала - Кейн

Реал Мадрид (4-3-1-2): Лунин - Менди, Рюдигер, Начо, Васкес - Кроос, Чуамени, Валверде - Белингам - Родриго, Винисиус Жуниор