- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Връзки
- 01:00 Италианската булка
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Сърцето на града
- 05:30 Аламинут
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Богатствата на България
- 13:00 Модна къща Версаче
- 15:00 НепознатиТЕ
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Срок за влюбване
- 22:00 На един черпак разстояние
- 00:01 Бродуейска терапия
- 02:00 Предградие
- 03:00 По средата
- 04:00 Кое е това момиче
- 05:00 Майк и Моли
- 06:00 Клуб Веселие
- 07:00 Да отгледаш Хоуп
- 08:00 По средата
- 09:00 Загадките на Лора
- 10:00 Полицейска академия 4: Граждански патрул
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Столичани в повече
- 18:00 Двама мъже и половина
- 19:30 Кухня
- 20:30 Полицейска академия 3: Отново в Академията
- 22:30 Шегаджии
- 23:30 Парченца живот
- 00:15 Твърде лично
- 01:15 Кости
- 02:15 Монк
- 03:15 Стрелата
- 04:15 Под наблюдение
- 05:15 Готъм
- 06:00 Аватар: Легенда за Анк
- 08:00 Тежки престъпления
- 11:00 Пета предавка
- 11:30 Стреляй смело
- 13:15 Джона Хекс
- 15:00 Твърде лично
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 18:30 Смъртоносно оръжие 4
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Критична точка
- 01:00 Сияйна луна
- 02:00 Светлината на моя живот
- 02:40 Тайните на времето
- 04:00 Сияйна луна
- 05:00 Панама: Национален парк Ла Амистад
- 06:00 Какво ядем?
- 07:00 Светлината на моя живот
- 09:30 С аромат на Свети Валентин
- 10:30 Екатерина Велика
- 11:30 Топмодели
- 12:30 Какво ядем?
- 13:00 MasterChef
- 14:30 Търси се...
- 15:30 Какво ядем?
- 16:00 Фермата
- 19:00 Истински истории
- 20:00 Папараци
- 21:00 Милост
- 22:30 Екатерина Велика
- 23:30 Изборът на Лара
- 02:00 Италия, Серия А: Наполи - Ювентус
- 04:00 Италия, Серия А: Интер - Киево
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А - преди кръга
- 10:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 11:00 УЕФА Шампионска Лига: Байерн М - ПСЖ
- 13:00 УЕФА Шампионска Лига: Челси - Атлетико М
- 15:00 УЕФА Шампионска Лига: Ливърпул - Спартак М
- 17:00 УЕФА Шампионска Лига: Реал М - Борусия Д
- 19:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 19:30 Жилет световен спорт
- 20:00 Мобил 1
- 20:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:00 Италия, Серия А - преди кръга
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Ювентус - Интер
- 23:40 Бойни вечери
- 00:30 Тази сутрин
- 03:00 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Стъклен дом
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Като на кино
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите