- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:02 Магия на лед
- 01:00 Дневниците на вампира
- 02:00 Илюзионистите
- 03:00 COOL...T
- 04:00 Мармалад
- 05:30 Костенурките Нинджа
- 07:00 Кое е това момиче
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Ловци на храна
- 13:00 Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон
- 15:00 Седем часа разлика
- 16:00 Бригада нов дом
- 17:00 120 минути
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Фермата
- 22:00 Папараци
- 23:00 Опасна жертва
- 00:01 Столичани в повече
- 03:00 По средата
- 04:00 Загадките на Лора
- 05:00 Да отгледаш Хоуп
- 06:00 Клуб Веселие
- 07:00 Да отгледаш Хоуп
- 08:00 По средата
- 09:00 Загадките на Лора
- 10:00 Полицейска академия 3: Отново в Академията
- 12:00 Новите съседи
- 15:00 Столичани в повече
- 18:00 Двама мъже и половина
- 19:30 Кухня
- 20:30 Полицейска академия 4: Граждански патрул
- 22:30 Шегаджии
- 23:30 Парченца живот
- 00:15 Стейси Дули разследва: Прага
- 01:30 Убиец на пътя 3
- 03:00 Тежки престъпления
- 04:15 Дело на дявола
- 06:00 Аватар: Легенда за Анк
- 08:00 Тежки престъпления
- 11:00 Джона Хекс
- 12:30 Смъртоносно оръжие 4
- 15:00 Твърде лично
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 19:00 Фантастичната четворка и Сребърният сърфист
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Ловец на демони
- 23:45 Смъртоносно оръжие 4
- 01:00 Папараци
- 02:00 Търси се...
- 02:40 Какво ядем
- 03:05 Топмодели
- 04:40 MasterChef
- 06:00 Панама: Национален парк „Гранд Каньон“
- 07:00 Светлината на моя живот
- 09:30 С аромат на Свети Валентин
- 10:30 Екатерина Велика
- 11:30 Топмодели
- 12:30 Какво ядем?
- 13:00 MasterChef
- 14:30 Какво ядем?
- 16:00 Фермата
- 19:00 Истински истории
- 20:00 COOL...T
- 21:00 Милост
- 22:30 Екатерина Великa
- 23:30 Изборът на Лара
- 01:30 Италия, Серия А: Наполи - Ювентус
- 03:00 Италия, Серия А: Ювентус - Интер
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 07:30 УЕФА Шампионска Лига: Барселона - Спортинг Л
- 09:30 УЕФА Шампионска Лига: Шахтьор Д - Манчестър Сити
- 11:30 Италия, Серия А: Ювентус - Интер
- 15:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
- 18:00 Екстремни спортове
- 19:00 Ветроходство
- 20:30 Мобил 1
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Болоня
- 23:40 Италия, Серия А: Киево - Рома
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Папараци
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Стъклен дом
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Папараци
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите