- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:00 Дневниците на вампира
- 02:00 Търси се...
- 03:00 Елхи 1914
- 05:00 Костенурките Нинджа
- 06:00 Аватар – легендата за Анк
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Любов под наем
- 15:00 Изкушение
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 Скъпи наследници
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Сега и завинаги
- 21:30 Екатерина
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 02:30 Мутра по заместване
- 03:00 Стажанти
- 04:00 Загадките на Лора
- 05:00 Двама мъже и половина
- 06:00 Кое е това момиче
- 07:00 Предградие
- 08:00 Стажанти
- 09:00 Столичани в повече
- 10:00 Лора от сутрин до вечер
- 12:00 Кухня
- 13:00 По средата
- 14:00 Двама мъже и половина
- 15:00 Новите съседи
- 17:00 Столичани в повече
- 18:00 По средата
- 19:00 Предградие
- 20:00 Новите съседи
- 22:00 Двама мъже и половина
- 23:00 Хотел „Елеон”
- 00:15 Отмъщението на сестрите
- 02:00 Тежки престъпления
- 03:45 Пета предавка
- 04:15 Борба за справедливост
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 08:00 Монк
- 09:00 Лонгмайър
- 10:00 Стоте
- 11:00 Мъртва точка
- 12:00 Стрелата
- 13:00 Труден за убиване
- 15:00 Монк
- 16:00 Лонгмайър
- 17:00 Стрелата
- 18:00 Мъртва точка
- 19:00 Стоте
- 20:00 Премиера: Тренировъчен ден
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Хроники
- 23:45 Тренировъчен ден
- 00:30 Изборът на Лара
- 02:00 Друговремец
- 02:50 Кварталът на богатите
- 06:00 Твоят мой живот
- 07:30 Светлината на моя живот
- 08:00 Страсти в Тоскана
- 09:00 Лекар в планината
- 10:00 Истинска звезда
- 11:00 Изкушение
- 12:00 Светлината на моя живот
- 13:00 Сияйна луна
- 14:30 Премиера: Какво ядем?
- 15:15 Ловци на храна
- 15:45 Папараци
- 17:00 Премиера: Всичко може да се случи
- 18:00 Страсти в Тоскана
- 19:00 Лекар в планината
- 20:00 Премиера: Истинска звезда
- 21:00 Бригада нов дом
- 22:00 Изкушение
- 23:00 Сега и завинаги
- 01:30 Италия, Серия А: Фиорентина - Милан
- 03:20 Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Лацио - Торино
- 12:00 Италия, Серия А: Милан - Болоня
- 14:00 Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
- 16:00 Италия, Серия А: Киево - Рома
- 18:00 Италия, Серия А: Ювентус - Интер
- 20:00 Екстремни спортове
- 21:30 Жилет световен спорт
- 22:00 Бойни вечери
- 23:40 Италия, Серия А: Ювентус - Интер