- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:02 Дневниците на вампира
- 01:00 Анатолия – земя на богинята майка
- 02:00 Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол
- 03:30 Мармалад
- 05:00 Домашен арест
- 05:30 Робо и Страшко
- 06:00 Робо и Страшко
- 07:00 Като на кино
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Деца на килограм
- 15:00 Приятели
- 16:00 Двама мъже и половина
- 17:00 120 минути
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Джак, убиецът на великани
- 22:00 Папараци
- 23:00 Хрониките на Шанара
- 02:30 Мутра по заместване
- 03:00 Стажанти
- 04:00 Загадките на Лора
- 05:00 Двама мъже и половина
- 06:00 Партньори
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Стажанти
- 09:00 Загадките на Лора
- 10:00 Снежната кралица 3: Огън и лед
- 12:00 Новите съседи
- 15:30 Столичани в повече
- 18:30 Двама мъже и половина
- 19:30 Хотел „Елеон“
- 20:30 Шрек завинаги
- 22:30 Мутра по заместване
- 23:30 Столичани в повече
- 02:00 Тежки престъпления
- 03:45 Пета предавка
- 04:15 Внимавай с бавачката
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 08:00 Тежки престъпления
- 11:00 Изчезването
- 13:15 Невидимия
- 15:00 Тренировъчен ден
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 18:45 Китайски зодиак
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Живот назаeм
- 00:30 Изборът на Лара
- 02:00 Друговремец
- 02:50 Кварталът на богатите
- 06:00 Твоят мой живот
- 07:30 Светлината на моя живот
- 10:00 Всичко може да се случи
- 12:00 Кварталът на богатите
- 15:15 Смени жената
- 16:45 Гласът на България
- 20:00 COOL...T
- 21:00 Твоят мой живот
- 22:30 Премиера: Друговремец
- 23:30 Необходима грубост
- 01:20 Бойни вечери
- 03:10 Бойни вечери
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 09:00 УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Барселона
- 11:00 УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
- 13:00 Италия, Серия А - преди кръга
- 13:30 ПРЯКО: Италия, Серия А: Аталанта - Наполи
- 15:30 Жилет световен спорт
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Лацио - Киево
- 18:00 Екстремни спортове
- 19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Каляри - Милан
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Рома
- 23:40 Италия, Серия А: Аталанта - Наполи