- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Менталист: Крадецът на мисли
- 01:00 Шест сестри
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Времето лети
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Легендата за Кора
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Любов под наем
- 15:00 Шест сестри
- 16:00 Лекар в планината
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Скъпи наследници
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Великолепният век: Кьосем
- 21:00 MasterChef
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Хаос вкъщи
- 02:00 Кое е това момиче
- 03:00 Онези от партера
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Моето семейство
- 06:00 Кое е това момиче
- 07:00 Моето семейство
- 08:00 Онези от партера
- 09:00 Комиците и приятели 2018
- 10:00 Психотерапевт
- 12:00 Модерно семейство
- 12:30 Щурите съседи
- 14:00 Теория за големия взрив
- 15:00 Стъпка по стъпка
- 16:00 Приятели
- 17:00 Шоуто на Слави
- 18:00 Щурите съседи
- 19:30 Моето семейство
- 20:00 Стъпка по стъпка
- 20:30 Стъпка по стъпка
- 21:00 Приятели
- 22:00 Теория за големия взрив
- 23:00 Модерно семейство
- 01:30 Черни платна
- 02:30 Революция Z
- 03:30 Вътрешна сигурност
- 04:45 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 06:00 Революция Z
- 07:00 Вътрешна сигурност
- 08:15 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 09:30 Перлата на Нил
- 11:45 Революция Z
- 12:45 Вътрешна сигурност
- 13:45 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 14:45 Сладурани
- 16:30 Разходка по Мисисипи
- 19:00 Ергенският запой, част 3
- 21:00 Смотаняци 2
- 22:45 Плажът
- 00:45 Синове на Анархията
- 02:15 Кости
- 03:15 Животинско царство
- 04:00 На крачка от небето
- 06:00 Аватар: Легенда за Анк
- 08:00 Кости
- 09:00 На крачка от небето
- 10:00 Синове на Анархията
- 11:00 Тежки престъпления
- 12:30 Супер коли
- 13:00 Хроники
- 14:30 Супер коли
- 15:00 Кости
- 16:00 На крачка от небето
- 17:00 Стрелата
- 18:00 Тежки престъпления
- 19:00 Синове на Анархията
- 20:00 Животинско царство
- 21:00 Студио „Шампионска лига”
- 21:45 Ливърпул - Рома
- 23:45 Студио „Шампионска лига”
- 01:30 Сияйна луна
- 02:00 Горещи пари
- 03:10 Сияйна луна
- 03:45 Светлината на моя живот
- 05:00 Земя на честта
- 06:00 Милост
- 07:30 Сияйна луна
- 08:00 Земя на бунтовници
- 09:00 Клиника край езерото
- 10:00 Истинска звезда
- 11:00 Майка
- 12:00 Светлината на моя живот
- 13:00 Вечно твоя
- 14:15 MasterChef
- 15:45 Търси се...
- 17:00 Земя на честта
- 18:00 Земя на бунтовници
- 19:00 Клиника край езерото
- 20:00 Истинска звезда
- 21:00 Горещи пари
- 22:00 Премиера: Майка
- 23:00 Времето лети
- 00:40 Италия, Серия А: Ювентус – Наполи
- 02:30 Италия, Серия А: Лацио - Сампдория
- 04:10 Италия, Серия А: Милан - Беневенто
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Милан – Беневенто
- 12:00 Италия, Серия А: Дженоа - Верона
- 14:00 Италия, Серия А: СПАЛ - Рома
- 16:00 Италия, Серия А: Ювентус - Наполи
- 18:00 Италия, Серия А: Лацио - Сампдория
- 20:00 УЕФА Лига Европа
- 20:30 УЕФА Шампионска Лига
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:30 Мобил 1
- 22:00 Бойни вечери
- 23:40 УЕФА Шампионска Лига: Ливърпул - Рома
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 COOL...T
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Папараци
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Революция Z
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Революция Z
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините