- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Загадките на Лора
- 01:00 Друговремец
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Опасни улици
- 05:30 Аламинут
- 06:00 Малкото пони: Приятелството е магия
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Мутра по заместване
- 13:00 Корабът на мечтите: Палау
- 15:00 Легенда за пазителите
- 17:00 Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Шерлок Холмс: Игра на сенки
- 22:30 Разрушителят
- 00:01 Непоносима жестокост
- 02:00 Шегаджии
- 03:00 Стъпка по стъпка
- 04:00 Любимци
- 05:00 Шегаджии
- 06:00 Мутра по заместване
- 08:00 Приятели
- 10:00 Страната на чудесата
- 12:00 Сержант Билко
- 14:00 Двама мъже и половина
- 16:00 Учителката по френски
- 17:30 Моите мили съседи
- 20:30 БСП - Бесни страшни пенсии 2
- 22:30 По-добре късно отколкото никога
- 23:30 Мутра по заместване
- 00:45 Под наблюдение
- 01:45 Последователите
- 02:45 Твърде лично
- 03:45 Монк
- 04:45 4х4
- 05:15 Мъртва точка
- 06:00 Кунг фу панда – легенди за страхотния боец
- 08:00 Стрелата
- 10:30 Стреляй смело
- 12:15 Дивергенти
- 15:00 Смъртоносно оръжие
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 МИСИЯ МОЯТ ДОМ
- 18:00 4х4
- 18:45 Дивергенти 2: Бунтовници
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Амнезия: Кой съм аз?
- 00:30 Тайните на времето
- 01:30 Не ме оставай
- 02:20 Горещи пари
- 03:45 Светлината на моя живот
- 05:00 Земя на честта
- 06:00 Страсти в Тоскана
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 Горещи пари
- 10:00 Земя на честта
- 12:00 Част от мен
- 15:15 Какво ядем?
- 16:45 Телешоп
- 17:00 На среща с непознат: Австралия
- 18:00 Бригада нов дом
- 20:00 Търси се...
- 21:00 Твоят мой живот
- 23:00 Друговремец
- 00:01 Бойни вечери
- 02:00 Бойни вечери
- 04:30 Дивата муха
- 06:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 08:00 Звездни отбори
- 10:00 Ветроходство
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Аякс – Динамо Киев
- 14:00 УЕФА Шампионска лига: Види – АЕК
- 16:00 УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс – Динамо Загреб
- 18:00 Мобил 1
- 18:30 Жилет световен спорт
- 19:00 Звездни отбори
- 20:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 21:00 Ветроходство
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:10 Преди обед
- 04:10 Шоуто на Слави
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 14:20 Революция Z
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Домашен арест
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Истински истории
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите