- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Огън под земята
- 02:30 Легенда за пазителите
- 04:20 COOL...T
- 05:00 Двама мъже и половина
- 06:00 Малкото пони: Приятелството е магия
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Корабът на мечтите: Куба
- 15:00 Аз, проклетникът
- 17:00 120 минути
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Индиана Джоунс и Кралството на кристалния череп
- 22:30 Пазители
- 01:30 Приятели
- 03:30 Страхотни новини
- 05:00 По-добре късно отколкото никога
- 06:00 Мутра по заместване
- 08:00 Приятели
- 10:00 БСП - Бесни страшни пенсии 2
- 12:00 Непоносима жестокост
- 14:00 Двама мъже и половина
- 16:00 Учителката по френски
- 17:30 Моите мили съседи
- 20:30 Страната на чудесата
- 22:30 По-добре късно отколкото никога
- 23:30 Мутра по заместване
- 00:01 Смъртоносно оръжие
- 02:00 Стрелата
- 04:00 Всичко е изгубено
- 06:00 Кунг фу панда – легенди за страхотния боец
- 07:30 Стрелата
- 10:30 Амнезия: Кой съм аз?
- 12:45 Дивергенти 2: Бунтовници
- 15:00 Смъртоносно оръжие
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 МИСИЯ МОЯТ ДОм
- 18:00 4х4
- 19:00 Смъртоносен изстрел
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Максимален удар
- 00:30 Изборът на Лара
- 02:00 Всичко може да са се случи
- 03:10 Част от мен
- 06:00 Твоят мой живот
- 08:00 Горещи пари
- 10:00 Земя на честта
- 12:00 Част от мен
- 15:15 Какво ядем?
- 15:45 Пълна промяна: Любовта не отслабва
- 16:45 Телешоп
- 17:00 Топ модели
- 18:00 Бригада нов дом
- 20:00 COOL...T
- 21:00 Твоят мой живот
- 23:00 Друговремец
- 00:01 Бойни вечери
- 02:00 Бойни вечери
- 04:30 Дивата муха
- 06:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 08:00 Звездни отбори
- 10:00 Ветроходство
- 12:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 14:00 Звездни отбори
- 16:00 Екстремни спортове
- 18:00 Ветроходство
- 19:00 Жилет световен спорт
- 19:30 Мобил 1
- 20:00 Звездни отбори
- 21:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Истински истории
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 14:20 Революция Z
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Домашен арест
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Истински истории
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите