- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Вътрешна сигурност
- 01:00 Къща от карти
- 02:00 Преди обед
- 04:00 Приятели
- 04:50 Опасни улици
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Томас и приятели
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Любов от втори опит
- 15:00 Шест сестри
- 16:00 Алиса в страната на любовта
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 Скъпи наследници
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Искрите на отмъщението
- 21:00 Фермата: Съединение
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Случай с теб
- 02:00 Модерно семейство
- 03:00 Клуб Веселие
- 04:00 Приятели
- 05:00 Модерно семейство
- 06:00 Модерно семейство
- 07:00 Стъпка по стъпка
- 08:00 Клуб Веселие
- 09:00 Комиците и приятели 2018
- 10:00 Доктор Дулитъл
- 12:00 Без пукната пара
- 13:00 Приятели
- 14:00 По средата
- 15:00 Новите съседи
- 17:00 Шоуто на Слави
- 18:00 Без пукната пара
- 19:00 Стъпка по стъпка
- 20:00 Новите съседи
- 22:00 По средата
- 23:00 Приятели
- 01:15 Отново и отново
- 02:15 Вътрешна сигурност
- 03:15 Човекът, който не беше там
- 06:00 Вътрешна сигурност
- 08:00 Хрониките на Шанара
- 09:15 От руса по-руса
- 11:30 Вътрешна сигурност
- 13:30 Хрониките на Шанара
- 14:30 Пистолет, куфар и три смърдящи варела
- 16:30 Момчето с механичното сърце
- 18:30 Бойни кораби
- 21:00 Дете 44
- 23:45 Жената на пътешественика във времето
- 00:01 Студио "Шампионска лига"
- 00:30 Шампионска лига
- 01:45 Валенсия – Манчестър Юнайтед
- 03:30 Легендите на утрешния ден
- 04:30 Монк
- 05:30 Супергърл
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 08:00 Лонгмайър
- 09:00 Нинджа 2: Пътят на отмъщението
- 11:00 Монк
- 12:00 Легендите на утрешния ден
- 13:00 Гробницата на дракона
- 15:00 Лонгмайър
- 16:00 Супергърл
- 17:00 Легендите на утрешния ден
- 18:00 Монк
- 19:00 Стрелата
- 19:45 Студио "Лига Европа"
- 20:00 Виляреал – Спартак Москва
- 22:00 Арсенал – Карабах
- 01:00 Тайните на времето
- 02:00 Бедната Силвана
- 03:10 Светлината на моя живот
- 05:00 Италианската булка
- 06:00 Всичко може да се случи
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 Бедната Силвана
- 09:00 Клиника край езерото
- 10:00 Силата на желанията
- 11:00 Любов под наем
- 12:00 Светлината на моя живот
- 13:00 Фермата: Съединение
- 14:45 Шоуто на доктор Оз
- 15:45 Истински истории
- 17:00 Италианската булка
- 18:00 Бедната Силвана
- 19:00 Клиника край езерото
- 20:00 Всичко може да се случи
- 21:00 Силата на желанията
- 22:00 Любов под наем
- 23:00 Великолепният век: Кьосем
- 00:01 УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Олимпик Лион
- 02:00 УЕФА Шампионска лига: Реал М - ЦСКА Москва
- 04:00 УЕФА Шампионска лига: Аякс - Байерн М
- 06:00 УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Олимпик Лион
- 08:00 УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Рома
- 10:00 УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Ювентус
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Олимпик Лион
- 14:00 УЕФА Шампионска лига: Реал М - ЦСКА Москва
- 16:00 УЕФА Шампионска лига: Аякс - Байерн М
- 18:00 УЕФА Шампионска лига
- 19:00 УЕФА Лига Европа
- 19:40 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Рапид Виена - Рейнджърс
- 22:00 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Селтик - Залцбург
- 00:10 Тази сутрин
- 02:10 Преди обед
- 04:10 Шоуто на Слави
- 05:00 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Домашен арест
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините