- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Кости
- 01:00 Вечно твоя
- 01:50 Преди обед
- 03:50 Папараци
- 04:50 Опасни улици
- 05:40 НепознатиТЕ
- 06:00 Джи Ай Джо: Ренегати
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Мутра по заместване
- 13:00 Призракът на Касли
- 15:00 Бригада нов дом
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Невъзможно твой
- 22:30 Петдесет нюанса сиво
- 00:01 Миньоните
- 02:00 Теория за големия взрив
- 03:00 Модерно семейство
- 04:00 Приятели
- 05:00 Теория за големия взрив
- 06:00 Теория за големия взрив
- 07:00 Стъпка по стъпка
- 08:00 Кухня
- 10:00 Американско момиче: Лия се притича на помощ
- 12:00 Предколедни тревоги
- 14:00 Ало, ало
- 16:00 Приятели
- 17:30 По-добре късно, отколкото никога
- 18:30 Новите съседи
- 20:30 Коледата на Пепеляшка
- 22:30 Двама мъже и половина
- 00:01 Неизвестният
- 01:00 Супергърл
- 02:00 Монк
- 03:00 Извън играта
- 04:00 Хуберт и Щалер
- 05:15 Мъртва точка
- 06:00 Легендата за Кора
- 08:00 Библиотекарите
- 11:00 Нека сме ченгета
- 13:00 Твърде лично
- 15:00 Неизвестният
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 МИСИЯ МОЯТ ДОМ
- 18:00 4х4
- 19:00 Умирай трудно: Денят настъпи
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Критична точка
- 00:30 Шест сестри
- 01:30 Бедната Силвана
- 02:20 Какво ядем?
- 02:50 Светлината на моя живот
- 04:00 Изборът на Лара
- 05:00 Италианската булка
- 06:00 Любов и вендета
- 07:00 Шест сестри
- 08:00 Хиляда и една нощ
- 10:00 Италианската булка
- 12:00 Сега и завинаги
- 15:15 Какво ядем?
- 15:45 Смени жената
- 17:00 Пълна промяна: Любовта не отслабва
- 18:00 Салон за красота: Ново начало
- 20:00 Папараци
- 21:00 Твоят мой живот
- 23:00 Убежище от грехове
- 02:00 УЕФА Лига Европа
- 04:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Стронгмен Шампионска лига
- 10:00 Екстремни спортове
- 12:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 14:00 Звездни отбори
- 15:30 УЕФА Шампионска Лига
- 16:00 УЕФА Лига Европа
- 16:30 ПРЯКО: Волейбол, Купа на Италия, полуфинал: Перуджа - Модена
- 18:30 Звездни отбори
- 19:00 ПРЯКО: Волейбол, Купа на Италия, полуфинал: Тренто - Чивитанова
- 21:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Като на кино
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите