- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:00 Нинджа убиец
- 02:50 Кое е това момиче
- 03:40 Мармалад
- 05:20 COOL...T
- 05:50 Приключенията на призрачния отряд
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Хотел Елеон
- 13:00 Сержант Билко
- 15:00 Лъжовна съпруга
- 17:00 120 минути
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:25 bTV Репортерите
- 20:00 Гневът на титаните
- 22:00 Джон Кю
- 01:00 Кухня
- 02:00 Теория за големия взрив
- 03:00 Лигата на джентълмените
- 04:00 Барби: Страната на сънищата
- 05:00 Теория за големия взрив
- 06:00 Теория за големия взрив
- 07:00 Приятели
- 09:00 Барби: Страната на сънищата
- 10:00 Непоносима жестокост
- 12:00 Снежната кралица
- 14:00 Игрите на звездите
- 15:00 Кухня
- 16:30 Тя е баща ти
- 19:30 На гости на третата планета
- 20:30 Ледена епоха 3: Зората на динозаврите
- 22:30 Лигата на джентълмените
- 23:30 Двама мъже и половина
- 00:15 Имало едно време в Ел Ей
- 02:30 Стрелата
- 04:15 Земята на мъртвите
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 07:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 08:00 Стрелата
- 10:45 Трусове 6: Студен ден в ада
- 12:45 47 ронини
- 15:00 Луцифер
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Коли на мечтите
- 18:30 Реликвите на смъртните: Град от кости
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Критична точка
- 01:30 Клиника на кораловия остров
- 02:50 Изборът на Лара
- 04:00 Сега и завинаги
- 06:00 Твоят мой живот
- 07:30 Всичко може да се случи
- 10:00 Истинска звезда
- 12:00 Сега и завинаги
- 15:15 Гласът на България
- 16:45 Телешоп
- 17:00 Смени жената
- 18:00 Благодаря за спомените
- 20:00 Cool...T
- 21:00 Твоят мой живот
- 22:30 Клиника на кораловия остров
- 23:30 Всичко може да се случи
- 01:00 Бойни вечери
- 02:00 Европейски покер тур
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Клубни истории
- 09:30 Купа на африканските нации, Египет - Зимбабве
- 11:30 Купа на африканските нации, Конго - Уганда
- 13:30 Купа на африканските нации, Нигерия - Бурунди
- 15:30 Купа на африканските нации, Гвинея - Мадагаскар
- 17:30 ПРЯКО: Купа на африканските нации, Мароко - Намибия
- 19:30 Клубни истории
- 20:00 ПРЯКО: Купа на африканските нации, Сенегал - Танзания
- 22:00 Клубни истории
- 23:00 ПРЯКО: Купа на африканските нации, Алжир - Кения
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Папараци
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Карбовски: Втори план
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите