- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:10 Вреден навик
- 03:10 Заличителят
- 05:10 COOL...T
- 06:00 Малкото пони: Приятелството е магия
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Хотел Елеон
- 13:00 Смотаняци 2
- 14:40 Аламинут
- 15:00 Робинзон Крузо
- 17:00 120 минути
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:25 bTV Репортерите
- 20:00 Каубои и извънземни
- 22:20 Денят, в който Земята спря
- 01:00 Кухня
- 02:00 Теория за големия взрив
- 03:00 Лигата на джентълмените
- 04:00 Барби: Страната на сънищата
- 05:00 Теория за големия взрив
- 06:00 Теория за големия взрив
- 07:00 Приятели
- 09:00 Гимназия за чудовища: Наелектризирани
- 10:00 Майка под наем
- 12:00 Снежната кралица 3: Огън и лед
- 14:00 Игрите на звездите
- 15:00 Кухня
- 16:30 Тя е баща ти
- 19:30 На гости на третата планета
- 20:30 Ледена епоха 4: Континентален дрейф
- 22:30 Лигата на джентълмените
- 23:30 Двама мъже и половина
- 00:15 Лидер от затвора
- 02:30 Стрелата
- 04:00 Злодеите на DC Comics
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 06:30 Трансформърс: Рескю Ботс
- 07:30 Стрелата
- 10:30 Пазители на наследството
- 12:45 Забвение
- 15:00 Луцифер
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Коли на мечтите
- 19:00 Десет ярда
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Мохаве
- 23:45 Максимален удар
- 01:30 Клиника на кораловия остров
- 02:50 Изборът на Лара
- 04:00 Сега и завинаги
- 06:00 Твоят мой живот
- 07:30 Всичко може да се случи
- 10:00 Истинска звезда
- 12:00 Сега и завинаги
- 15:15 Гласът на България
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Смени жената
- 18:00 Книжарница
- 20:00 Cool...T
- 21:00 Твоят мой живот
- 22:30 Клиника на кораловия остров
- 23:30 Всичко може да се случи
- 01:00 Бойни вечери
- 03:00 Стронгмен Шампионска Лига
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Стронгмен Шампионска Лига
- 10:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 11:00 Звездни отбори
- 12:00 Горещите въпроси в спорта
- 13:00 Футбол, Купа на африканските нации: Мавритания - Ангола
- 15:00 Футбол, Купа на африканските нации: Камерун - Гана
- 17:00 Футбол, Купа на африканските нации: Бенин - Гвинея Бисау
- 19:00 ПРЯКО: Футбол, Купа на африканските нации: Мадагаскар - Нигерия
- 21:00 Клубни истории
- 22:00 ПРЯКО: Футбол, Купа на африканските нации: Уганда - Египет
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Карбовски: Втори план
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Карбовски: Втори план
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите