- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Лонгмайър
- 01:10 Вечно твоя - Индия
- 02:10 bTV Новините /п./
- 02:40 Преди обед
- 04:50 Опасни улици
- 05:40 Лице в лице
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 06:30 Богатствата на България
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Втори шанс
- 15:00 Шест сестри
- 16:00 Сестра Бети
- 17:00 bTV Новините
- 17:25 Лице в лице
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Сълзи от рая
- 21:00 Вътрешен човек
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:00 Звезда: Не спирай да не спираш
- 02:00 Майк и Моли
- 03:00 Приятели
- 04:00 Кухня
- 05:00 Майк и Моли
- 06:00 Приятели
- 06:30 Майк и Моли
- 07:00 Столичани в повече
- 08:00 Двама мъже и половина
- 09:00 Комиците и приятели
- 10:00 Деца на килограм 2
- 12:00 Приятели
- 13:00 Кухня
- 14:00 Двама мъже и половина
- 15:00 Дивата Нина
- 16:30 На гости на третата планета
- 17:00 Шоуто на Слави
- 18:00 Приятели
- 19:00 Столичани в повече
- 20:00 Дивата Нина
- 21:30 На гости на третата планета
- 22:00 Двама мъже и половина
- 23:00 Кухня
- 00:45 Луцифер
- 01:45 Монк
- 02:45 Готъм
- 03:45 Бягство от затвора
- 04:45 Коли на мечтите
- 05:15 Мъртва точка
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 08:00 Монк
- 09:00 Мъртва точка
- 10:00 Луцифер
- 11:00 Бягство от затвора
- 12:00 Готъм
- 13:00 Коли на мечтите
- 13:30 Конфликт в малко Токио
- 15:00 Монк
- 16:00 Мъртва точка
- 17:00 Готъм
- 18:00 Бягство от затвора
- 19:00 Луцифер
- 20:00 Лига Европа - студио
- 20:30 Лига Европа, втори предварителен кръг: ЦСКА София - ФК Осиек (Хърватия), пряко от стадион "Българска армия"
- 22:30 Лига Европа - студио
- 23:00 Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага
- 00:30 Шест сестри
- 01:30 Сълзи от рая
- 02:50 Светлината на моя живот
- 04:00 Великолепният век: Кьосем
- 05:00 Истинска звезда
- 06:00 Лекар в планината
- 07:00 Шест сестри
- 08:00 Клиника край езерото
- 09:00 Алиса в страната на любовта
- 10:00 Кой кой е
- 11:00 Скъпи наследници
- 12:00 Не ме оставяй
- 13:00 Италианската булка
- 14:15 MasterChef
- 15:45 Истински истории
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Истинска звезда
- 18:00 Клиника край езерото
- 19:00 Алиса в страната на любовта
- 20:00 Лекар в планината
- 21:00 Кой кой е
- 22:00 Скъпи наследници
- 23:00 Градско момиче
- 01:00 УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Монако
- 03:00 УЕФА Лига Европа: Арсенал - БАТЕ Борисов
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Стронгмен Шампионска Лига
- 10:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 11:00 Звездни отбори
- 12:00 УЕФА Лига Европа: Интер - Рапид Виена
- 14:00 УЕФА Шампионска лига: Локомотив Москва - Галатасарай
- 16:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 18:00 Горещите въпроси в спорта
- 20:00 WRC - обзор на изминалите кръгове
- 21:00 Клубни истории
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините