- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Луцифер
- 01:00 Стрелата
- 02:00 bTV Новините /п./
- 02:40 Преди обед
- 04:50 Опасни улици
- 05:30 Домашен арест
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 06:30 Ловци на храна
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Комиците и приятели
- 13:30 Втори шанс
- 15:00 Шест сестри
- 16:00 Страх да обичаш
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Домашен арест
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Сълзи от рая
- 21:00 Вътрешен човек
- 22:30 Смъртоносно оръжие
- 23:30 bTV Новините
- 00:00 Новаци
- 02:00 Стъпка по стъпка
- 03:00 Приятели
- 04:00 Хотел Елеон
- 05:00 Приятели
- 06:00 Приятели
- 07:00 Столичани в повече
- 08:00 Двама мъже и половина
- 09:00 Комиците и приятели
- 10:00 Шаферки
- 12:00 Стъпка по стъпка
- 13:00 Хотел Елеон
- 14:00 Двама мъже и половина
- 15:30 Дивата Нина
- 16:30 На гости на третата планета
- 17:00 Играчи
- 18:00 Стъпка по стъпка
- 19:00 Столичани в повече
- 20:00 Дивата Нина
- 21:30 На гости на третата планета
- 22:00 Двама мъже и половина
- 23:00 Хотел Елеон
- 01:30 Ривърдейл
- 03:30 Да бъдеш Флин
- 06:00 Ривърдейл
- 08:00 Перфектната приятелка
- 09:45 Телепазар
- 10:00 Ривърдейл
- 12:00 Телепазар
- 12:15 Хората, на които държиш
- 14:45 Тайният живот на вторите съпруги
- 16:45 Кой уби сестра Мери
- 18:45 Телепазар
- 19:00 Шрек завинаги
- 21:00 Как да разкараш гаджето за 10 дни
- 23:15 Безкрайният годеж
- 00:00 Шампионска лига
- 00:30 Шампионска лига - обзор
- 01:15 Шампионска лига (плейоф, запис): Славия Прага - ЧФР Клуж
- 02:45 Готъм
- 03:45 Последният кораб
- 04:30 Бягство от затвора
- 05:15 Мъртва точка
- 06:00 Джи Ай Джо: Сигма 6
- 08:00 Последният кораб
- 09:00 Мъртва точка
- 10:00 Луцифер
- 11:00 Бягство от затвора
- 12:00 Изчезнали
- 13:00 Зад решетките
- 15:00 Последният кораб
- 16:00 Мъртва точка
- 17:00 Изчезнали
- 18:00 Бягство от затвора
- 19:00 УЕФА Шампионска Лига - жребий за груповата фаза
- 20:00 Готъм
- 21:00 bTV Новините
- 22:00 Синята бездна
- 00:30 Шест сестри
- 01:30 Сълзи от рая
- 02:50 Светлината на моя живот
- 04:00 Великолепният век: Кьосем
- 05:00 Истинска звезда
- 06:00 Лекар в планината
- 07:00 Шест сестри
- 08:00 Клиника край езерото
- 09:00 Алиса в страната на любовта
- 10:00 Кой кой е
- 11:00 Скъпи наследници
- 12:00 Лекар в планината
- 13:00 Италианската булка
- 14:15 MasterChef
- 15:45 Истински истории
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Истинска звезда
- 18:00 Клиника край езерото
- 19:00 Алиса в страната на любовта
- 20:00 Лекар в планината
- 21:00 Кой кой е
- 22:00 Скъпи наследници
- 23:00 Градско момиче
- 00:00 УЕФА Шампионска лига: Брюж - ЛАСК
- 02:00 УЕФА Шампионска лига - обзори
- 02:20 УЕФА Шампионска лига: Аякс - АПОЕЛ Никозия
- 04:10 УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Клуж
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Купа на африканските нации: Сенегал - Тунис
- 10:00 Купа на африканските нации: Алжир - Нигерия
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Брюж - ЛАСК
- 14:00 УЕФА Шампионска лига: Аякс - АПОЕЛ Никозия
- 16:00 УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Клуж
- 18:00 Клубни истории
- 19:30 Франция, Лига 1 - обзор на кръга
- 20:30 Франция, Лига 1 - преди кръга
- 21:00 WRC: Рали Германия - обзор
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Революция Z
- 05:30 Ловци на храна
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Революция Z
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Ловци на храна
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Революция Z
- 23:30 bTV Новините