- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Стрелата
- 01:30 Домашен арест
- 02:00 bTV Новините /п./
- 02:30 Преди обед
- 04:40 Опасни улици
- 05:30 НепознатиТЕ
- 06:00 Малкото Пони: Приятелството е магия
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Изповедта на една американска булка
- 15:00 Гласът на България
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:25 bTV Репортерите
- 20:00 Фермата: Нов свят
- 22:00 47 ронини
- 00:00 Не можеш да избягаш
- 02:00 Без пукната пара
- 03:00 Стъпка по стъпка
- 04:00 Столичани в повече
- 05:00 Без пукната пара
- 06:00 Без пукната пара
- 06:30 Онези от партера
- 07:00 Стъпка по стъпка
- 09:00 Теория за големия взрив
- 10:00 Бетовен 4
- 12:00 Абсолютно съвършени: Филмът
- 14:00 Полицаят от Рубльовка
- 15:00 Гранд
- 16:00 Новите съседи
- 19:30 На гости на третата планета
- 20:30 Баща на четирима: Запознай се с японците
- 22:30 Полицаят от Рубльовка
- 23:30 Двама мъже и половина
- 02:00 Професия жиголо
- 04:00 Момчето с механичното сърце
- 06:00 Тайната на Джейкъб
- 07:45 Историята на една русалка
- 09:45 Телепазар
- 10:00 Семейна ваканция
- 12:00 Телепазар
- 12:15 Добри момчета
- 15:15 Мръсни думи
- 17:00 Емпайър Стейт
- 19:00 Завръщането на героя
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Хакер
- 23:45 Убиец на пътя 3
- 00:00 Готъм
- 01:00 Луцифер
- 02:00 Последният кораб
- 03:00 Стоте
- 04:00 Бягство от затвора
- 05:00 Лонгмайър
- 06:00 Приключенията на Джеки Чан
- 07:30 Монк
- 10:30 Стомана
- 12:30 Обратна тяга
- 15:00 Смъртоносно оръжие
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 4x4
- 19:00 Трудна мишена 2
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Лара Крофт: Tomb Raider
- 00:00 Семейни тайни
- 01:00 Шест сестри
- 02:20 Сълзи от рая
- 02:50 Вечно твоя
- 04:00 Великолепният век: Кьосем
- 05:00 Истинска звезда
- 06:00 Лекар в планината
- 07:00 Шест сестри
- 08:00 Паднали ангели
- 09:30 Истинска звезда
- 11:30 Искрите на отмъщението
- 14:45 Лекар в планината
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Фермата
- 19:00 Топ модели
- 20:00 Папараци
- 21:00 Любов под наем
- 23:00 Анна Каренина
- 03:00 Франция, Лига 1: Страсбург - Нант
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Звездни отбори
- 12:00 Клубни истории
- 14:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 15:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 16:00 Франция, Лига 1: Страсбург - Нант
- 18:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 18:30 ПРЯКО, Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Монпелие
- 20:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 21:00 ПРЯКО, Франция, Лига 1: Реймс - Монако
- 23:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Революция Z
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Карбовски: Втори план
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите