- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Стрелата
- 01:30 Друговремец
- 02:00 bTV Новините /п./
- 02:30 Преди обед
- 04:40 Опасни улици
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Комиците и приятели
- 13:30 Втори шанс
- 15:00 Шест сестри
- 16:00 Всичко може да се случи
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 Свободен дух
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Завинаги
- 21:00 Фермата: Нов свят
- 22:30 Помощ 112
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Мъртва точка
- 00:00 Майор Пейн
- 02:00 Слънчева Филаделфия
- 03:00 Без пукната пара
- 04:00 Столичани в повече
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 Столичани в повече
- 08:00 Модерно семейство
- 09:00 Комиците и приятели
- 10:00 Фъстъчета: Филмът
- 12:00 Без пукната пара
- 13:00 Мис Сладкиш
- 14:00 Модерно семейство
- 15:00 Новите съседи
- 16:30 На гости на третата планета
- 17:00 Домашен арест
- 18:00 Без пукната пара
- 19:00 Столичани в повече
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 На гости на третата планета
- 22:00 Модерно семейство
- 23:00 Мис Сладкиш
- 01:30 Вътрешна сигурност
- 03:30 Коко Шанел и Игор Стравински
- 06:00 Вътрешна сигурност
- 08:00 Добрата дъщеря
- 09:45 Телепазар
- 10:00 Вътрешна сигурност
- 12:15 Телепазар
- 12:30 LEGO: Филмът
- 14:30 Големият заговор
- 16:30 Лора от сутрин до вечер
- 18:30 Телепазар
- 18:45 Елизабет: Златният век
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Уличен бой
- 23:00 В мъглата
- 00:00 Смъртоносно оръжие
- 01:00 Готъм
- 02:00 Бягство от затвора
- 03:00 Лонгмайър
- 04:00 Под наблюдение
- 05:00 Тежки престъпления
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 08:00 Бягство от затвора
- 09:00 Тежки престъпления
- 10:00 Готъм
- 11:00 Под наблюдение
- 12:00 Лонгмайър
- 13:00 Легендата за Херкулес
- 15:00 Бягство от затвора
- 16:00 Тежки престъпления
- 17:00 Лонгмайър
- 18:00 Под наблюдение
- 19:00 Готъм
- 20:00 Смъртоносно оръжие
- 21:00 bTV Новините
- 22:00 Бърз и яростен
- 00:00 Сега и завинаги
- 01:00 Шест сестри
- 02:00 Горчива любов
- 02:50 Вечно твоя
- 04:00 Великолепният век: Кьосем
- 05:00 Горещи пари
- 06:00 Сестра Бети
- 07:00 Шест сестри
- 08:00 Клиника край езерото
- 09:00 Алиса в страната на любовта
- 10:00 Кой кой е
- 11:00 Скъпи наследници
- 12:00 Горчива любов
- 13:00 Италианската булка
- 14:15 Фермата: Нов свят" - приключенско риалити с водещи Иван Христов и Андрей Арнаудов, с.5
- 15:45 Истински истории
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Горещи пари
- 18:00 Клиника край езерото
- 19:00 Алиса в страната на любовта
- 20:00 Сестра Бети
- 21:00 Кой кой е
- 22:00 Скъпи наследници
- 23:00 Сърцето на града
- 01:00 Франция, Лига 1: Дижон - ПСЖ
- 03:00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Лил
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Горещите въпроси в спорта
- 09:00 Франция, Лига 1: Ница - Бордо
- 11:00 Франция, Лига 1: Брест - ПСЖ
- 13:00 Франция, Лига 1: Лил - Мец
- 15:00 Франция, Лига 1: Нант - Сент Етиен
- 17:00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Олимпик Лион
- 19:00 Франция, Лига 1 - обзор на 13.кръг
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 20:30 Великата футболна сцена
- 21:00 Мобил 1
- 21:30 WRC: Рали Австралия - преди кръга
- 22:00 Бойни вечери: Bellator
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Столичани в повече
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Столичани в повече
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Революция Z
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Революция Z
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Столичани в повече
- 23:30 bTV Новините