- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Сляп хоризонт
- 02:00 Домашен арест
- 02:30 Карбовски: Втори план
- 03:30 Мармалад
- 05:10 COOL...T
- 06:00 Джи Ай Джо: Ренегати
- 07:00 Домашен арест
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Ловци на храна
- 13:00 Цветът на дъгата
- 15:00 Хаос вкъщи
- 17:00 120 минути
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:25 bTV Репортерите
- 20:00 България търси талант
- 22:30 Папараци
- 23:30 Шпиони: За общото благо
- 01:30 Мис Сладкиш
- 02:00 Страхотни новини
- 03:00 Любимци
- 04:00 Полицаят от Рубльовка
- 05:00 Страхотни новини
- 06:00 Страхотни новини
- 07:00 Без пукната пара
- 08:00 Мутра по заместване
- 09:00 Любимци
- 10:00 Ледена епоха 4: Континентален дрейф
- 12:00 Героите на джунглата
- 14:00 Полицаят от Рубльовка
- 15:00 Фитнес
- 16:00 Новите съседи
- 19:30 На гости на третата планета
- 20:30 Деца на килограм 2
- 22:30 Полицаят от Рубльовка
- 23:30 Столичани в повече
- 00:00 Възкресение
- 01:45 Монк
- 03:45 Хелбой ІІ: Златната армия
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 08:00 Монк
- 11:00 Пълен мрак
- 13:00 Аутобан
- 15:00 Смъртоносно оръжие
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 4x4
- 18:30 Бързи и яростни 5: Удар в Рио
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Хрониките на Ридик
- 00:00 България търси талант
- 01:30 Сърцето на града
- 03:10 Искрите на отмъщението
- 06:00 Любов под наем
- 08:00 Сладко и пикантно
- 08:30 Сто години сън
- 09:30 Горещи пари
- 11:30 Искрите на отмъщението
- 14:45 България търси талант
- 16:15 Сладко и пикантно
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Топ модели
- 18:00 Хиляда и една нощ - Аладин и Шехерезада
- 20:00 Cool...T
- 21:00 Любов под наем
- 23:00 Екатерина Велика
- 01:00 Бойни вечери: Bellator
- 04:00 ПРЯКО: Бокс, Дионтей Уайлдър - Луис Ортис, мач за титлата в тежка категория на WBC
- 07:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 10:00 Екстремни спортове
- 12:00 Клубни истории
- 14:00 Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Ница
- 16:00 Пряко, Франция, Лига 1: Бордо - Монако
- 18:05 Пряко, Франция, Лига 1: Сент Етиен - Монпелие
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 20:30 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 21:30 Звездите на футбола
- 22:00 Пряко, Франция, Лига 1: Тулуза - Олимпик Лион
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Папараци
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 13:10 Седем часа разлика
- 14:40 Комиците и приятели
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 22:00 Бригада нов дом
- 23:00 Папараци
- 23:20 bTV Новините