- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Стрелата
- 01:30 Вътрешна сигурност
- 02:30 Преди обед
- 04:40 Втори шанс
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Комиците и приятели
- 13:30 Ягодова любов
- 15:00 Шест сестри
- 16:00 Спасители в планината
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Свободен дух
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Завинаги
- 21:00 Фермата: Нов свят
- 22:30 Комиците и приятели
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Мъртва точка
- 00:00 Луда нощ
- 02:00 Любимци
- 03:00 Без пукната пара
- 04:00 Столичани в повече
- 05:00 Любимци
- 06:00 Двама бащи, двама синове
- 07:00 Столичани в повече
- 08:00 Модерно семейство
- 09:00 Комиците и приятели
- 10:00 Голямата работа
- 12:00 Без пукната пара
- 13:00 Полицаят от Рубльовка
- 14:00 Модерно семейство
- 15:00 Новите съседи
- 16:30 На гости на третата планета
- 17:00 Комиците и приятели
- 18:00 Без пукната пара
- 18:30 Кое е това момиче
- 19:00 Столичани в повече
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 На гости на третата планета
- 22:00 Модерно семейство
- 23:00 Полицаят от Рубльовка
- 01:30 Седем часа разлика
- 03:30 Информаторите
- 06:00 Седем часа разлика
- 08:00 Пожелай си нещо!
- 10:00 Телепазар
- 10:15 Седем часа разлика
- 12:15 Телепазар
- 12:30 Историята на една русалка
- 14:30 Легенда за пазителите
- 16:15 Скитница
- 18:45 Телепазар
- 19:00 Неудържим
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Ченгето от Бевърли Хилс
- 23:15 Човекът, който не беше там
- 00:00 Наркос
- 01:00 Готъм
- 02:00 Бягство от затвора
- 03:00 Легендите на утрешния ден
- 04:00 Тренировъчен ден
- 05:00 Тежки престъпления
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 08:00 Бягство от затвора
- 09:00 Тежки престъпления
- 10:00 Готъм
- 11:00 Тренировъчен ден
- 12:00 Легендите на утрешния ден
- 13:00 Призрачен ездач 2: Духът на отмъщението
- 15:00 Бягство от затвора
- 16:00 Тежки престъпления
- 17:00 Легендите на утрешния ден
- 18:00 Тренировъчен ден
- 19:00 УЕФА Шампионска лига
- 19:30 Шампионска лига
- 19:55 Пряко, УЕФА Шампионска лига: Динамо - Манчестър Сити
- 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Тотнъм
- 00:00 Сега и завинаги
- 01:00 Шест сестри
- 02:00 Горчива любов
- 02:50 Вечно твоя
- 04:00 Всичко може да се случи
- 05:00 Горещи пари
- 06:00 Сестра Бети
- 07:00 Шест сестри
- 08:00 Клиника край езерото
- 09:00 Алиса в страната на любовта
- 10:00 Сто години сън
- 11:00 Скъпи наследници
- 12:00 Горчива любов
- 13:00 Италианската булка
- 14:15 Фермата: Нов свят
- 15:45 Cool...T
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Горещи пари
- 18:00 Клиника край езерото
- 19:00 Алиса в страната на любовта
- 20:00 Сестра Бети
- 21:00 Сто години сън
- 22:00 Скъпи наследници
- 23:00 Сърцето на града
- 01:00 Франция, Лига 1: Монпелие - ПСЖ
- 03:00 Франция, Лига 1: Рен - Анже
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Франция, Лига 1 - обзор на кръга
- 09:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 10:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 12:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 14:00 Великата футболна сцена
- 16:00 Клубни истории
- 17:30 Франция, Лига 1 - обзор на кръга
- 18:30 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 19:30 Студио УЕФА Шампионска лига
- 19:55 Пряко, УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Донецк - Аталанта
- 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига: Байер Леверкузен - Ювентус
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Столичани в повече
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Столичани в повече
- 13:20 Папараци
- 14:10 Търси се...
- 15:00 COOL...T
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новинитe
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Революция Z
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Революция Z
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Столичани в повече
- 23:30 bTV Новините