- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Твърде лично
- 01:00 Спасители в планината
- 02:00 bTV Новините /п./
- 02:30 Преди обед
- 04:40 Втори шанс
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Комиците и приятели
- 13:30 Обещание
- 15:00 Шест сестри
- 16:00 Спасители в планината
- 17:00 bTV Новините
- 17:20 Лице в лице
- 17:50 Спорт тото
- 18:00 Свободен дух
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Завинаги
- 21:00 Бригада нов дом
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:30 bTV Новините
- 00:00 Когато се появи ти
- 02:00 Слънчева Филаделфия
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 04:00 На по-добро място
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 На по-добро място
- 08:00 Кухня
- 09:00 Двама мъже и половина
- 10:00 Шпионски свалки
- 12:00 Преспав
- 13:00 Двама мъже и половина
- 14:00 Кухня
- 15:00 Новите съседи
- 17:00 Преспав
- 18:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 19:00 На по-добро място
- 20:00 Новите съседи
- 22:00 Кухня
- 23:00 Двама мъже и половина
- 00:00 УЕФА Шампионска лига
- 00:30 УЕФА Шампионска лига: Олимпик Лион - Ювентус
- 02:15 Стрелата
- 03:15 Супергърл
- 04:15 Монк
- 05:15 Смъртоносно оръжие
- 06:00 Трансформърс Прайм
- 08:00 Платина
- 09:00 Смъртоносно оръжие
- 10:00 Стрелата
- 11:00 Монк
- 12:00 Супергърл
- 13:00 Нинджа 2: Пътят на отмъщението
- 15:00 Платина
- 16:00 Смъртоносно оръжие
- 17:00 Супергърл
- 18:00 Монк
- 19:00 Стрелата
- 19:45 УЕФА Лига Европа
- 20:00 Пряко, УЕФА Лига Европа: Гент - Рома
- 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа: Манчестър Юнайтед - Брюж
- 10:00 Сто години сън
- 11:00 Скъпи наследници
- 12:00 Сълзи от рая
- 13:00 Бедната Силвана
- 14:15 „Гласът на България - музикално шоу, с.7
- 15:45 Истински истории
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Горещи пари
- 18:00 Клиника край езерото
- 19:00 Алиса в страната на любовта
- 19:50 Страсти в Тоскана
- 21:00 Сто години сън
- 22:00 Скъпи наследници
- 23:00 Майка
- 00:00 УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Манчестър Сити
- 02:00 УЕФА Шампионска лига: Олимпик Лион - Ювентус
- 04:00 УЕФА Лига Европа: Брага – Рейнджърс
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 10:00 УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Манчестър Сити
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Олимпик Лион - Ювентус
- 14:00 Лигата на специалните: Най-необикновените спортисти
- 16:00 УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Манчестър Сити
- 18:00 УЕФА Шампионска лига: Олимпик Лион - Ювентус
- 19:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 19:40 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Истанбул Башакшехир – Спортинг Л
- 22:00 ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Аякс – Хетафе
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Новото късно шоу
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Столичани в повече
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Домашен арест
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Домашен арест
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Новото късно шоу
- 23:30 bTV Новините