- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Спасители в планината
- 01:30 Домашен арест
- 02:00 bTV Новините /п./
- 02:30 Преди обед
- 04:40 Втори шанс
- 05:30 НепознатиТЕ
- 06:00 Джи Ай Джо: Ренегати
- 06:30 Колумбия: Национален парк Малпело
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Бетовен става известен
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Домът на Мис Перигрин за чудати деца
- 22:30 Марсианецът
- 00:00 Артър
- 02:00 Слънчева Филаделфия
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 04:00 Приятели
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 Страхотни новини
- 08:00 По средата
- 09:00 Теория за големия взрив
- 10:00 Ченгето от Белвил
- 12:00 Космически забивки
- 14:00 Приятели
- 15:00 Двама мъже и половина
- 16:00 Ало, ало
- 19:30 Теория за големия взрив
- 20:30 Еди Орела
- 22:30 Лигата на джентълмените
- 23:30 Ало, ало
- 01:15 Американски девственици
- 03:00 Революция Z
- 04:00 478
- 05:45 В кадър
- 06:00 Отрова за мишки
- 07:45 Училищни танци
- 09:45 Момчето с механичното сърце
- 11:45 Косвена красота
- 13:45 Х-Мен началото: Върколак
- 16:00 Х-Мен: Първа вълна
- 18:30 Kingsman: Тайните служби
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Върколакът
- 23:30 Отвътре
- 00:00 Господарят на илюзията
- 01:00 Животинско царство
- 02:00 Стрелата
- 03:00 Хуберт и Щалер
- 04:00 Библиотекарите
- 05:00 Животинско царство
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 08:00 Бягство от затвора
- 11:00 Трудна мишена 2
- 13:00 Умирай трудно: Денят настъпи
- 15:00 Господарят на илюзията
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Коли на мечтите
- 19:00 Трудна мишена 2
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Невъзможно бягство
- 03:00 Франция, Лига 1
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Горещите въпроси в спорта
- 10:00 Лигата на специалните: Най-необикновените спортисти
- 12:00 УЕФА Шампионска лига -най-добрите мачове в историята
- 14:00 Звездни отбори
- 16:00 Национални икони
- 18:00 Великата футболна сцена
- 19:00 Мобил 1 - предаване за моторни спортове
- 20:00 УЕФА Лига Европа - най-добрите мачове в историята
- 21:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 21:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Карбовски: Втори план
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите