- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:10 Конспираторът
- 02:20 Лотария
- 04:10 По стъпките на Чарлз Дарвин
- 05:10 COOL...T
- 06:00 Джи Ай Джо: Сигма 6
- 06:30 По стъпките на Чарлз Дарвин
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Фитнес
- 13:00 Сержант Билко
- 14:50 Аламинут
- 15:00 Аз, проклетникът 2
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините - централна емисия
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Транспортер 2
- 21:50 Кодът
- 23:50 Отряд на честта
- 00:30 Комиците и приятели
- 01:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 02:00 Комиците и приятели
- 03:00 На по-добро място
- 04:00 Изгубеняци
- 05:00 Комиците и приятели
- 06:00 Малкото пони
- 07:00 Изгубеняци
- 08:00 На гости на третата планета
- 09:00 На по-добро място
- 10:00 Бетовен става известен
- 12:00 Флинтстоун 2: Да живее Рок Вегас
- 14:00 Приятели
- 15:00 Шитс Крийк
- 16:00 Преспав
- 18:00 Комиците и приятели
- 18:30 Фитнес
- 19:30 На по-добро място
- 20:30 Големият Стан
- 22:30 Изгубеняци
- 23:30 Шитс Крийк
- 00:00 Шампионска лига
- 00:30 Хитмен: Агент 47
- 02:30 Тежки престъпления
- 04:00 Експериментът
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 08:00 Тежки престъпления
- 11:00 Хрониките на Ридик
- 13:15 Робо-куче
- 15:00 Стрелата
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 4x4
- 19:00 Джурасик парк III
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Аз, роботът
- 01:30 Бети в Ню Йорк
- 03:10 Любов от втори опит
- 06:00 Висше общество
- 07:15 Завинаги
- 08:00 Сестра Бети
- 09:45 Корабът на мечтите: Островите Кук
- 11:30 Любов от втори опит
- 14:45 Страх да обичаш
- 17:00 Бригада Нов дом
- 18:00 Корабът на мечтите: Палау
- 20:00 Cool.T
- 21:00 Висше общество
- 22:15 Кой уби сестра Мери
- 00:00 УЕФА Шампионска лига 2019/2020
- 02:00 Франция, Лига 1
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Звездите на футбола
- 09:00 Клубни истории
- 10:00 Лигата на специалните
- 12:00 Национални икони
- 14:00 УЕФА Шампионска лига 2019/2020
- 18:00 Клубни истории
- 19:00 Горещите въпроси в спорта
- 20:00 Десетте най-...
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Карбовски: Втори план
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 13:10 Седем часа разлика
- 14:40 Комиците и приятели
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Папараци
- 23:20 bTV Новините