- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Закон и ред: Специални разследвания
- 01:00 Новите съседи
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Завинаги
- 05:30 Домашен арест
- 06:00 Джи Ай Джо: Сигма 6
- 06:30 Дивият свят на Южна Африка - провинция Западен Кейп
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOLt
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Децата на Другата България
- 13:00 Плаване към любовта
- 14:45 Аламинут
- 15:00 Бригада нов дом
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Фермата: Пътят на една мечта
- 22:00 Счетоводителят
- 00:00 Генерално пълномощно
- 02:00 Теория за големия взрив
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 04:00 Комиците и приятели
- 05:00 Теория за големия взрив
- 06:00 Теория за големия взрив
- 07:00 Бруклин 99
- 08:00 На гости на третата планета
- 09:00 Слънчева Филаделфия
- 10:00 Всемогъщият Евън
- 12:00 Сержант Билко
- 14:00 Приятели
- 15:00 Теория за големия взрив
- 16:00 Преспав
- 18:30 Супер екипаж
- 19:30 Бруклин 99
- 20:30 Всичко се обърка
- 22:30 Слънчева Филаделфия
- 23:30 Комиците и приятели
- 00:30 Изчезнали
- 01:30 Последният кораб
- 02:30 Легендите на утрешния ден
- 03:30 Стоте
- 04:30 Готъм
- 05:15 Луцифер
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 07:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 08:00 Стрелата
- 11:00 Конфликт в малко Токио
- 12:30 Смъртоносно оръжие 4
- 15:00 Изчезнали
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 Коли на мечтите
- 19:00 Как прекарах лятната ваканция
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Конг: Островът на черепа
- 00:30 Шест сестри
- 01:20 Лекар в планината
- 02:10 Истинска звезда
- 03:10 Вътрешен човек
- 04:00 Бети в Ню Йорк
- 05:00 Кой кой е
- 06:00 Лекар в планината
- 07:00 Завинаги
- 08:00 Истинска звезда
- 08:50 Убежище от грехове
- 11:30 Любов от втори опит
- 14:45 Фермата: Пътят на една мечта
- 16:15 Сладко и пикантно
- 17:00 MasterChef
- 20:00 Папараци - ново 20!
- 21:00 Висше общество
- 22:30 Медичите
- 23:30 Убежище от грехове
- 00:00 Франция, Лига 1
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Звездите на футбола
- 09:00 Клубни истории
- 10:00 Национални икони
- 12:00 Лигата на специалните
- 14:00 УЕФА Лига Европа - обзор на сезон 2019/2020
- 15:00 УЕФА Шампионска лига - обзор на сезон 2019/2020
- 16:00 УЕФА Суперкупа: Байерн Мюнхен - Севиля
- 18:00 Национални икони
- 20:00 Лигата на специалните
- 22:00 Пряко, Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Мец
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Карбовски: Втори план
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите