- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Закон и ред: Специални разследвания
- 01:00 Новите съседи
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Завинаги
- 05:30 Домашен арест
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 06:30 Лице в лице
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 13:30 Обещание
- 15:30 Търговски център
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Завинаги
- 21:00 Фермата: Пътят на една мечта
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:30 bTV Новините
- 00:00 Турски за начинаещи
- 02:00 Гранд
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 04:00 Приятели
- 05:00 Гранд
- 06:00 Гранд
- 07:00 Дивата Нина
- 08:00 На гости на третата планета
- 08:30 Супер екипаж
- 09:00 Двама мъже и половина
- 10:00 Деца на килограм
- 12:00 Приятели
- 13:00 Двама мъже и половина
- 14:00 Супер екипаж
- 15:00 Преспав
- 16:00 Дивата Нина
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 18:00 Приятели
- 19:00 Дивата Нина
- 20:00 На гости на третата планета
- 20:30 Преспав
- 22:00 Супер екипаж
- 23:00 Двама мъже и половина
- 02:00 Фамилията
- 04:00 Убийствена любов
- 05:45 В кадър
- 06:00 Къща от карти
- 08:00 Вероника Марс
- 10:30 Къща от карти
- 12:45 Историята на една русалка
- 14:45 Пепеляшка: Тайната на принца
- 16:30 Убийствена любов
- 18:30 Най-екзотичният хотел Мариголд 2
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Обратно в играта
- 23:30 Отново на седемнадесет
- 00:00 Студио "Шампионска лига"
- 00:30 Шампионска лига, обзор
- 01:00 УЕФА Шампионска лига /запис/: ПАОК - Краснодар (плейоф, реванш)
- 02:30 Изчезнали
- 03:30 Последният кораб
- 04:30 Готъм
- 05:15 Луцифер
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 08:00 Луцифер
- 09:00 Готъм
- 10:00 Легендите на утрешния ден
- 11:00 Последният кораб
- 12:00 Стоте
- 13:00 Злата близначка
- 15:00 Луцифер
- 16:00 Готъм
- 17:00 Стоте
- 18:00 Последният кораб
- 18:00 УЕФА Шампионска лига - жребий за груповата фаза
- 19:30 УЕФА Шампионска лига
- 20:00 Хутън и лейди Алекс
- 21:00 bTV Новините
- 22:00 Кобра
- 23:45 Хутън и лейди Алекс
- 00:30 Шест сестри
- 01:20 Спасители в планината
- 02:10 Истинска звезда
- 03:10 Вътрешен човек
- 04:00 Бети в Ню Йорк
- 05:00 Кой кой е
- 06:00 Спасители в планината
- 07:00 Завинаги
- 08:00 Истинска звезда
- 09:00 Силата на желанията
- 10:00 Бети в Ню Йорк
- 11:00 Ягодова любов
- 12:00 Завинаги
- 13:00 Истинска звезда
- 14:15 Фермата
- 15:45 Любовта на великите
- 17:00 Кой кой е
- 18:00 Силата на желанията
- 19:00 Шест сестри
- 20:00 Спасители в планината
- 21:00 Бети в Ню Йорк
- 22:00 Ягодова любов
- 23:00 Вътрешен човек
- 00:00 УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Макаби Тел Авив
- 02:00 УЕФА Шампионска лига: Мидтиланд - Славия Прага
- 04:00 УЕФА Шампионска лига: ПАОК - Краснодар
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Макаби Тел Авив
- 10:00 УЕФА Шампионска лига: Мидтиланд - Славия Прага
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: ПАОК - Краснодар
- 14:00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Мец
- 16:00 Франция, Лига 1: Лориан - Олимпик Лион
- 18:00 Франция, Лига 1: Реймс - ПСЖ
- 20:00 Франция, Лига 1 - преди кръга
- 20:30 Мобил 1 - магазинно предаване за автомобилни спортове
- 21:00 Десетте най-...
- 22:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Ловци на храна
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Революция Z
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:30 bTV Новините