- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:20 Апалуза
- 02:20 Приятели
- 02:40 Карбовски: Втори план
- 03:20 Мармалад
- 05:10 COOLt
- 06:00 Трансформърс Прайм
- 06:30 Карибско приключение: Гмуркане сред акулите
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Ловци на храна
- 13:00 In the Key of Love
- 14:50 Аламинут
- 15:20 Mystery 101: Playing Dead
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 MasterChef
- 21:30 Папараци - ново 20!
- 22:30 16 пресечки
- 00:00 Двама мъже и половина
- 01:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 02:00 Гранд
- 03:00 Слънчева Филаделфия
- 04:00 Бруклин 99
- 05:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 06:00 Гранд
- 07:00 Бруклин 99
- 08:00 На гости на третата планета
- 09:00 Слънчева Филаделфия
- 10:00 Дийп
- 12:00 Феята на зъбките
- 14:00 Приятели
- 15:00 Гранд
- 16:00 Преспав
- 18:30 Супер екипаж
- 19:30 Бруклин 99
- 20:30 Голям тлъст лъжец
- 22:30 Слънчева Филаделфия
- 23:30 Комиците и приятели
- 00:00 Сикарио
- 02:15 Злата близначка
- 03:45 Стрелата
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 08:00 Стрелата
- 11:00 К-9
- 13:00 Престъпна война
- 15:00 Хутън и лейди Алекс
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 Коли на мечтите
- 19:00 Вулкан
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Завръщане в бъдещето
- 01:00 Всичко може да се случи
- 03:10 Любов от втори опит
- 06:00 Висше общество
- 07:15 Кой кой е
- 09:30 Да готвиш с любов
- 11:30 Любов от втори опит
- 14:45 MasterChef
- 16:15 Сладко и пикантно
- 17:00 Любовта на великите
- 18:00 Творческа почивка
- 20:00 COOLt
- 21:00 Висше общество
- 22:30 Медичите
- 23:30 Убежище от грехове
- 00:00 Франция, Лига 1
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Канадска борба: Държавното първенство за хора с увреждания
- 08:30 Мобил 1 - магазинно предаване за автомобилни спортове
- 09:00 Клубни истории
- 10:00 Франция, Лига 1: ПСЖ - Анже
- 12:00 Франция, Лига 1: Ланс - Сент Етиен
- 14:00 Франция, Лига 1: Ница - Нант
- 16:00 ПРЯКО, Франция, Лига 1: Страсбург - Лил
- 18:00 Национални икони
- 20:00 Десетте най-...
- 21:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 22:00 ПРЯКО, Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Олимпик Марсилия
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Карбовски: Втори план
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 13:10 Седем часа разлика
- 14:40 Комиците и приятели
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Папараци
- 23:20 bTV Новините