- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Закон и ред: Специални разследвания
- 01:00 Новите съседи
- 02:50 Преди обед
- 05:00 Завинаги
- 06:00 Трансформърс Прайм
- 06:30 Документален филм
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOLt
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Децата на Другата България
- 13:00 Любов в Исландия
- 14:50 Аламинут
- 15:00 Бригада нов дом
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Фермата: Пътят на една мечта
- 22:00 Ван Хелсинг
- 00:00 27 сватби
- 02:00 Фитнес
- 03:00 Кое е това момиче
- 04:00 Комиците и приятели
- 05:00 Фитнес
- 06:00 Фитнес
- 07:00 Бруклин 99
- 08:00 Полицаят от Рубльовка
- 09:00 Кое е това момиче
- 10:00 Мики Синьото око
- 12:00 Майор Пейн
- 14:00 Приятели
- 15:00 Покани ме на среща
- 16:00 Селцето
- 18:30 Двама мъже и половина
- 19:30 Бруклин 99
- 20:30 Перфектният ритъм 3
- 22:30 Покани ме на среща
- 23:30 Почти магия
- 01:30 Вълна след вълна
- 03:30 Господарят на джунглата
- 06:00 Новият наемател
- 07:45 Лигата на справедливостта: Богове и чудовища
- 09:30 Вълна след вълна
- 11:45 Горещо кънтри
- 14:15 Психиатрията Стоунхърст
- 16:30 Градът на мрака
- 19:00 Ледена смърт
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Небесно царство
- 23:45 Не гасете светлината
- 00:15 Ел Чапо
- 01:15 Тежки престъпления
- 02:15 Супергърл
- 04:15 Лонгмайър
- 05:15 Смъртоносно оръжие
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 07:30 Джи Ай Джо: Сигма 6
- 08:00 Стрелата
- 11:00 Вдъхновение за убийство
- 12:45 Унищожителят
- 14:45 Хелбой ІІ: Златната армия
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 Супер коли
- 18:45 300
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Наркос
- 00:30 Шест сестри
- 01:20 Спасители в планината
- 02:10 Истинска звезда
- 03:10 Вътрешен човек
- 04:00 Бети в Ню Йорк
- 05:00 Сто години сън
- 06:00 Спасители в планината
- 07:00 Завинаги
- 08:00 Истинска звезда
- 08:50 Убежище от грехове
- 11:30 Любов от втори опит
- 14:45 Фермата
- 16:15 Сладко и пикантно
- 17:00 MasterChef
- 20:00 Папараци - ново 20!
- 21:00 Висше общество
- 22:30 Медичите
- 23:30 Убежище от грехове
- 00:00 Франция, Лига 1- футболни класики, най-запомнящите се мачове в историята на първенството
- 02:00 Франция, Лига 1- футболни класики, най-запомнящите се мачове в историята на първенството
- 04:00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Ланс
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 УЕФА Шампионска лига: Брюж - Лацио
- 10:00 УЕФА Шампионска лига: Краснодар - Челси
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Истанбул Башакшехир - ПСЖ
- 14:00 Лигата на специалните - документална поредица за известни личности от света на спорта
- 16:00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Ланс
- 18:00 Франция, Лига 1- футболни класики, най-запомнящите се мачове в историята на първенството
- 20:00 Лигата на специалните - документална поредица за известни личности от света на спорта
- 21:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:30 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 22:00 ПРЯКО, Франция, Лига 1: Нант - ПСЖ, 9. кръг
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOLt
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Карбовски: Втори план
- 23:20 bTV Новините