- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Вълна след вълна
- 02:30 Карбовски: Втори план
- 03:20 Мармалад
- 05:00 COOLt
- 06:00 Малкото Пони: Приятелството е магия
- 06:30 Йелоустоун
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Ловци на храна
- 13:00 Двама влюбени
- 14:50 Аламинут
- 15:10 Парижки мистерии: Мистерия в Айфеловата кула
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 MasterChef
- 21:30 Папараци - ново 20!
- 22:30 Антураж
- 00:00 Младият Шелдън
- 01:00 Кое е това момиче
- 02:00 Супермаркет
- 03:00 Кое е това момиче
- 04:00 Бруклин 99
- 05:00 Супермаркет
- 06:00 Супермаркет
- 07:00 Бруклин 99
- 08:00 На гости на третата планета
- 09:00 Кое това момиче
- 10:00 Свекървище
- 12:00 Милионите на Бейли
- 14:00 Приятели
- 15:00 Покани ме на среща
- 16:00 Новите съседи
- 18:30 Кухня
- 19:30 Бруклин 99
- 20:30 Скуби-Ду: Проклятието на пилота-фантом
- 22:30 Покани ме на среща
- 01:15 Радост и утеха
- 03:30 Раждането на една нация
- 06:00 Шпиони: За общото благо
- 08:15 Звездите отблизо
- 08:45 Рок Дог
- 10:45 Как да си дресираш дракон 2
- 13:00 Коледна хижа
- 14:45 Честита смърт
- 16:45 Мисията невъзможна 3
- 19:15 Ледена Епоха 2: Разтопяването
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Мисията невъзможна: Режим Фантом
- 23:30 Тъмна вълна
- 00:00 Франция, Лига 1: Рен - Ланс, 13.кр
- 02:00 Франция, Лига 1: Монпелие - ПСЖ, 13.кр
- 04:00 Франция, Лига 1: Ним - Олимпик Марсилия, 13.кр
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 УЕФА Шампионска лига: Севиля - Челси
- 10:00 УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Лацио
- 12:00 УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - ПСЖ
- 14:00 ПРЯКО: Франция, Лига 1: Лил - Монако, 13.кр
- 16:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 16:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 17:00 Десетте най-..... - истории от света на спорта
- 19:00 Лигата на специалните - документална поредица за известни личности от света на спорта
- 21:00 Национални икони - поредица за известни личности от света на спорта
- 22:00 ПРЯКО: Франция, Лига 1: Мец - Олимпик Лион, 13.кр
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOLt
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Папараци - ново 20!
- 05:10 Карбовски: Втори план
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 13:10 Седем часа разлика
- 14:40 Комиците и приятели
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Папараци - ново 20!
- 23:20 bTV Новините