- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:40 Почти магия
- 02:40 Приятели
- 03:10 Мармалад
- 05:10 COOLt
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 06:30 Александър Велики
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Кухня. Война за хотел
- 13:00 Бетовен 4
- 15:10 Сами вкъщи
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Сем. Милър
- 22:10 Тежка нощ
- 00:30 Модерно семейство
- 02:00 Дивата Нина
- 03:00 Изгубеняци
- 04:00 Мърфи Браун
- 05:00 Дивата Нина
- 06:00 Дивата Нина
- 07:00 Изгубеняци
- 08:00 Модерно семейство
- 10:00 Ти гониш!
- 12:00 Г-н Чърч
- 14:00 Приятели
- 15:30 Новите съседи
- 18:30 На гости на третата планета
- 19:30 Столичани в повече
- 20:30 Операция Казино
- 22:30 Мърфи Браун
- 23:30 Столичани в повече
- 00:00 Чистката: Анархия
- 02:00 Макс Пейн
- 03:45 Смъртоносно оръжие
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 08:00 Да Знаеш Как
- 08:30 Смъртоносно оръжие
- 11:30 Джейсън Борн
- 13:45 Непробиваем
- 15:30 Закон и ред: Специални разследвания
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 4x4
- 19:00 Престъпна война 2: Ловът
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Престъпна война 3
- 00:00 Кралици
- 00:40 Горещи пари
- 02:00 Горещи пари
- 03:30 Втори шанс
- 05:00 Втори шанс
- 06:00 Сълзи от рая
- 07:10 Сълзи от рая
- 08:20 Успех
- 09:10 Успех
- 10:00 The Voice
- 11:00 Втори шанс
- 14:00 The Voice
- 15:00 Горещо кънтри
- 17:00 Топ модели
- 18:00 Парижки мистерии: "Мистерия в Сорбоната"
- 20:00 COOLt
- 21:00 Сълзи от рая
- 23:00 Божествено
- 02:00 Франция, Лига 1: Футболни класики
- 04:00 Франция, Лига 1: Футболни класики
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
- 08:00 Канадска борба: Международен турнир Горна Оряховица
- 08:30 Мобил 1 - магазинно предаване з аавтомобилни спортове
- 09:00 УЕФА Шампионска лига: Футболни класики
- 10:00 УЕФА Суперкупа 2018: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид
- 12:30 УЕФА Суперкупа 2019: Ливърпул - Челси
- 15:30 УЕФА Суперкупа 2020: Байерн Мюнхен - Севиля
- 18:00 УЕФА Шампионска лига: Големите финали
- 20:00 УЕФА Шампионска лига: Големите финали
- 22:00 Бойни вечери: M-1 Challenge
- 23:45 Бойни вечери: M-1 Challenge
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOLt
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Папараци - ново 20!
- 05:10 Бригада нов дом
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 13:10 Седем часа разлика
- 14:40 Комиците и приятели
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Папараци - ново 20!
- 23:20 bTV Новините