- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Закон и ред: Специални разследвания
- 01:00 Седем часа разлика
- 02:00 Преди обед
- 04:30 Търговски център
- 05:30 Домашен арест
- 06:00 Джи Ай Джо: Ренегати
- 06:30 Предшествениците на Колумб
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOLt
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Богатствата на България
- 13:00 Семейна ваканция
- 14:50 Ледена епоха 4: Континентален дрейф
- 16:30 Битката на половете
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
- 20:00 Боговете на Египет
- 22:40 Мисията невъзможна: Режим Фантом
- 00:00 Скуби-Ду: Безумни лунни чудовища
- 02:00 Дивата Нина
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 04:00 Столичани в повече
- 05:00 Дивата Нина
- 06:00 Дивата Нина
- 07:00 На гости на третата планета
- 08:00 Модерно семейство
- 10:00 Музата
- 12:00 Щъркелчето Ричард
- 14:00 Приятели
- 15:30 Новите съседи
- 18:30 На гости на третата планета
- 19:30 Столичани в повече
- 20:30 Смахнатият професор 2
- 22:30 Уил и Грейс
- 23:30 Столичани в повече
- 00:00 Закон и ред: Специални разследвания
- 01:00 Хуберт и Щалер
- 02:00 Стрелата
- 03:00 Мъртва точка
- 04:00 Легендите на утрешния ден
- 05:00 Твърде лично
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 08:00 Мъртва точка
- 11:00 Умирай трудно
- 13:15 Умирай трудно 2
- 15:30 Закон и ред: Специални разследвания
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 4x4
- 18:30 Умирай трудно 3
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Лабиринтът: Невъзможно бягство
- 00:00 Обещание
- 01:30 Алиса в страната на любовта
- 03:30 Силата на желанията
- 04:20 Горещи пари
- 05:00 Бедната Силвана
- 06:00 Долче вита
- 06:30 Загадки за начинаещи: Лекция за убийство
- 08:20 Успех
- 10:00 Успех
- 11:00 Втори шанс
- 13:30 Да заживееш отново
- 15:30 Луди богаташи
- 18:00 Островът на Пиетро
- 20:00 Ирония на съдбата
- 23:00 Островът на Пиетро
- 01:30 Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
- 08:00 Съвършенството - най-великите моменти в спорта
- 10:00 Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
- 12:00 Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
- 14:00 Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
- 15:00 Национални икони - спортисти емблеми за своите държави
- 18:00 Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
- 20:00 Най-великата футболна сцена - историята на световните първества
- 21:00 Най-великата футболна сцена - историята на световните първества
- 22:00 Бойни вечери: M-1 Challenge
- 23:45 Бойни вечери: M-1 Challenge
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 05:30 Ловци на храна
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOLt
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Българи на три морета
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Българи на три морета
- 23:20 bTV Новините