- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:10 Приемлива жертва
- 02:20 Търси се
- 03:20 120 минути
- 05:10 Аламинут
- 06:00 Джи Ай Джо: Ренегати
- 06:30 Лице в лице
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Комиците
- 13:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 14:30 Обещание
- 16:00 Малки убийства
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Двама мъже и половина
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Опасно изкушение
- 21:00 Скъпи наследници
- 22:00 Комиците
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Домашен арест
- 00:30 Бруклин 99
- 01:00 Модерно семейство
- 02:00 Дивата Нина
- 03:00 Преспав
- 04:00 Уил и Грейс
- 05:00 Дивата Нина
- 06:00 Дивата Нина
- 07:00 Столичани в повече
- 08:00 Преспав
- 08:30 Двама мъже и половина
- 09:30 На гости на третата планета
- 10:30 Ледена епоха 4: Континентален дрейф
- 12:00 Приятели
- 13:00 Двама мъже и половина
- 14:00 На гости на третата планета
- 14:30 Столичани в повече
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 18:00 Приятели
- 19:00 Преспав
- 19:30 Новите съседи
- 21:00 Столичани в повече
- 22:00 На гости на третата планета
- 23:00 Двама мъже и половина
- 00:30 С мръсна газ
- 02:30 Натрапник
- 04:15 Мъртва точка
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 08:00 Твърде лично
- 09:00 Легендите на утрешния ден
- 10:00 Стрелата
- 11:00 Хуберт и Щалер
- 12:00 Мъртва точка
- 13:00 Лабиринтът: Невъзможно бягство
- 15:00 Твърде лично
- 16:00 Легендите на утрешния ден
- 17:00 Мъртва точка
- 18:00 Хуберт и Щалер
- 19:00 Стрелата
- 20:00 Закон и ред: Специални разследвания
- 21:00 bTV Новините
- 22:00 Бушуик
- 00:40 Горещи пари
- 02:00 Горещи пари
- 02:50 COOLt
- 03:30 Втори шанс
- 05:00 Втори шанс
- 06:00 Алено сърце
- 07:30 Долче вита
- 08:20 Алиса в страната на любовта
- 09:10 Алиса в страната на любовта
- 10:00 Доктор Чудо
- 11:00 Любов от втори опит
- 12:30 Шест сестри
- 13:30 Ловци на храна
- 14:00 Горещи пари
- 15:00 Успех
- 16:00 Силата на желанията
- 17:00 Бедната Силвана
- 18:00 Успех
- 19:00 Сестра Бети
- 20:00 Алено сърце
- 21:30 Доктор Чудо
- 22:30 Любов от втори опит
- 01:30 Бойни вечери: M-1 Challenge
- 03:00 Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
- 08:00 Съвършенството - най-великите моменти в спорта
- 10:00 Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
- 12:00 Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
- 14:00 Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
- 16:00 Национални икони - спортисти емблеми за своите държави
- 18:00 Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
- 20:00 Най-великата футболна сцена - историята на световните първества
- 21:00 Най-великата футболна сцена - историята на световните първества
- 22:00 Бойни вечери: M-1 Challenge
- 23:45 Бойни вечери: M-1 Challenge
- 00:30 Тази събота и неделя
- 02:40 COOLt
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Auto Motor Show
- 05:10 Бригада нов дом
- 06:00 Фамилията
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Фамилията
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Фамилията
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Ловци на храна
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Домашен арест