- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Чък
- 01:00 Като на кино
- 01:10 Фамилията
- 02:20 Преди обед
- 04:30 Търговски център
- 05:00 Лице в лице
- 05:30 Лигата на справедливостта: Тронът на Атлантида
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 “Както преди“ - концерт на Любо Киров (2019 г.)
- 14:50 Уморените лъвове
- 17:00 Александър Батенберг - князът на Съединението
- 18:00 Татковци
- 19:00 bTV Новините
- 20:05 Опасно изкушение
- 21:00 Фермата: Време за пробуждане
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Двама мъже и половина
- 00:30 Смотаняци 2
- 02:00 Дивата Нина
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 03:30 Комиците и приятели
- 04:00 Приятели
- 05:00 Дивата Нина
- 06:00 Дивата Нина
- 07:00 Слънчева Филаделфия
- 08:00 Преспав
- 08:30 Двама мъже и половина
- 09:30 На гости на третата планета
- 10:00 Скуби-Ду и Кiss: Мистерията на рокендрола
- 12:00 Приятели
- 13:00 Двама мъже и половина
- 14:00 На гости на третата планета
- 14:30 Слънчева Филаделфия
- 15:30 Селцето
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Комиците и приятели
- 18:00 Приятели
- 19:00 Преспав
- 19:30 Селцето
- 21:00 Слънчева Филаделфия
- 22:00 Фитнес
- 23:00 Двама мъже и половина
- 00:00 Южен вятър
- 01:00 Бягство от затвора
- 02:00 Супергърл
- 03:00 Мъртва точка
- 04:00 Готъм
- 05:00 Чък
- 06:00 Приключенията на котарака в чизми
- 08:00 Чък
- 09:00 Готъм
- 10:00 Супергърл
- 11:00 Бягство от затвора
- 12:00 Мъртва точка
- 13:00 Детегледачката
- 15:00 Чък
- 16:00 Готъм
- 17:00 Стоте
- 18:00 Бягство от затвора
- 19:00 Супергърл
- 20:00 Южен вятър
- 21:00 bTV Новините
- 22:00 Поклонение
- 01:50 Сестра Бети
- 02:50 Шест сестри
- 03:30 Силата на желанията
- 04:20 Всичко може да се случи
- 05:00 Горещи сърца
- 06:00 Легенда за синьото море
- 07:30 Опасно изкушение
- 08:30 Ирония на съдбата
- 10:00 Доктор Чудо
- 11:00 Черна птица
- 12:30 Шест сестри
- 13:30 Фермата: Време за пробуждане
- 15:00 Успех
- 16:00 Силата на желанията
- 17:00 Горещи сърца
- 18:00 Успех
- 19:00 Хотел на плажа
- 20:00 Легенда за синьото море
- 21:20 Доктор Чудо
- 22:20 Черна птица
- 23:50 Обещание
- 01:15 Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
- 08:00 Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
- 10:00 Португалия, Примейра лига: 6.кр
- 12:00 Португалия, Примейра лига: 6.кр
- 14:00 Португалия, Примейра лига: 6.кр
- 16:00 Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
- 17:30 Италия, Серия А: Аталанта - Сасуоло, 5.кр.
- 19:30 ПРЯКО, Италия, Серия А: Салернитана - Верона, 5.кр.
- 21:45 ПРЯКО, Италия, Серия А: Милан - Венеция, 5.кр.
- 23:45 Бойни вечери: Enfusion
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Истински истории
- 03:20 Преди обед
- 05:30 Ловци на храна
- 06:00 Ловци на храна
- 07:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 13:20 Auto Motor Show
- 14:10 Търси се...
- 15:00 COOLt
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 Ловци на храна
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Ловци на храна
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Домашен арест