- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:40 Като на кино
- 00:50 От другата страна на вратата
- 02:40 Търси се...
- 03:40 120 минути
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:35 “Комиците и приятели“
- 13:10 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 13:50 Доктор Чудо
- 14:55 Буря от любов
- 16:00 Опасни улици
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Татковци
- 19:00 bTV Новините
- 20:05 Опасно изкушение
- 21:00 Фермата: Време за пробуждане
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Татковци
- 01:30 Супермаркет
- 02:00 Модерно семейство
- 03:00 Преспав
- 04:00 Супермаркет
- 05:00 Модерно семейство
- 06:00 Модерно семейство
- 07:00 Круд
- 07:30 Мистър Пибоди и Шърман
- 08:30 Двама мъже и половина
- 09:30 Фитнес
- 10:00 Бившият
- 12:00 Приятели
- 13:00 Двама мъже и половина
- 14:00 Кухня. Война за хотел
- 15:00 Преспав
- 16:00 Внимавай какво говориш
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Комиците и приятели
- 18:00 Приятели
- 19:00 Преспав
- 20:00 Внимавай какво говориш
- 21:00 Татковци
- 22:00 Кухня. Война за хотел
- 23:00 Двама мъже и половина
- 01:00 Горещи сърца
- 02:00 Горещи сърца
- 02:50 Всичко може да се случи
- 03:30 Втори шанс
- 05:00 Втори шанс
- 06:00 Влад
- 07:30 Опасно изкушение
- 08:30 Ослепително слънце
- 09:00 Ягодова любов
- 10:00 Моята опасна жена
- 11:00 Ослепително слънце
- 12:30 Шест сестри
- 13:30 Фермата: Време за пробуждане
- 15:30 Долче вита
- 16:00 Силата на желанията
- 17:00 Горещи сърца
- 18:00 Ослепително слънце
- 19:00 Имението Даунтън
- 20:00 Влад
- 21:30 Моята опасна жена
- 22:30 Приказката за деветте опашки
- 01:30 Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
- 08:00 Съвършенството - най-великите моменти в спорта
- 10:00 Италия, Серия А: Торино - Дженоа, 9.кр
- 12:00 Италия, Серия А: Болоня - Милан, 9.кр
- 14:00 Италия, Серия А: Аталанта - Удинезе, 9.кр
- 16:00 Италия, Серия А: Фиорентина - Каляри , 9.кр
- 18:00 Португалия, Примейра лига: Визела - Бенфика, 9.кр
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 20:30 Португалия, Примейра лига - обзори, 9.кр
- 21:00 ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Жил Висенте - Брага, 9.кр
- 23:00 Португалия, Примейра лига - обзори, 9.кр
- 23:15 ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Боавища - Беленензеш, 9.кр
- 00:30 Тази събота и неделя
- 02:40 COOLt
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Auto Motor Show
- 05:10 Бригада нов дом
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Домашен арест