- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Двама мъже и половина
- 01:00 Като на кино
- 01:10 Фамилията
- 02:20 Преди обед
- 04:30 Търговски център
- 05:30 НепознатиТЕ
- 06:00 Джи Ай Джо: Ренегати
- 07:00 Мястото.BG
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOLt
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Приключенията на Ерол Флин
- 15:00 Добрият доктор
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Бригада нов дом
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 Президентите на България
- 20:00 Фермата: Време за пробуждане
- 22:00 Дракула: Неразказан
- 23:50 Като на кино
- 00:00 Деца на килограм 2
- 02:00 Модерно семейство
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 03:30 Комиците и приятели
- 04:00 Шитс Крийк
- 05:00 Модерно семейство
- 06:00 Модерно семейство
- 07:00 Мистър Пибоди и Шърман
- 08:00 На по-добро място
- 10:00 Голям тлъст лъжец
- 12:00 Милионите на Бейли
- 14:00 Приятели
- 15:00 Внимавай какво говориш
- 17:30 На по-добро място
- 19:30 Кухня. Война за хотел
- 20:30 Боуфингър
- 22:30 Супермаркет
- 23:30 Новите съседи
- 00:15 Ел Чапо
- 01:15 Бягство от затвора
- 02:15 Супергърл
- 03:15 Стоте
- 04:15 Червената линия
- 05:15 Чък
- 06:00 Трансформърс Прайм
- 08:00 Готъм
- 11:00 Такси в Ню Йорк
- 13:00 Снайперисти 2
- 15:30 Ел Чапо
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Коли на мечтите
- 19:00 Снайперисти 3: Обсадата
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Обратна тяга
- 00:00 Обещание
- 02:00 Имението Даунтън
- 02:50 Шест сестри
- 03:30 Силата на желанията
- 04:20 Кой кой е
- 05:00 Горещи сърца
- 06:00 Невъзможен романс
- 07:30 Лекар в планината
- 09:30 Любовта на великите
- 10:30 Втори шанс
- 13:30 Фермата: Време за пробуждане
- 15:00 Имението Даунтън
- 18:00 Ангели и коледни играчки
- 20:00 Ягодова любов
- 23:00 Лекар в планината
- 01:15 Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
- 08:00 Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
- 10:00 Италия, Серия А: Сампдория - Аталанта, 10.кр.
- 12:00 Италия, Серия А: Каляри - Рома, 10.кр.
- 14:00 Италия, Серия А: Ювентус - Сасуоло, 10.кр.
- 16:00 Италия, Серия А - обзор на 10.кр
- 16:30 Италия, Серия А - преди 11.кр
- 17:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 18:00 УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
- 19:00 ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Порто - Боавища, 10.кр
- 21:00 ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Ещорил - Бенфика, 10.кр
- 23:15 ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Спортинг Лисабон - Витория Гимараеш, 10.кр
- 23:45 Бойни вечери: Bellator
- 00:10 Тази сутрин
- 03:20 Преди обед
- 05:30 Ловци на храна
- 06:00 Ловци на храна
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOLt
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Българи на три морета
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Българи на три морета
- 23:20 bTV Новините