- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Двама мъже и половина
- 01:00 Като на кино
- 01:10 Столичани повече
- 02:20 Преди обед
- 04:30 Търговски център
- 05:30 НепознатиТЕ
- 06:00 Джи Ай Джо: Сигма 6
- 07:00 Мястото.BG
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOLt
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Най-екзотичният хотел Мариголд 2
- 15:30 Аламинут
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Бригада нов дом
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Фермата: Време за пробуждане
- 22:00 Агенти на съдбата
- 00:00 Бетовен става известен
- 02:00 Слънчева Филаделфия
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 03:30 Комиците и приятели
- 04:00 Шитс Крийк
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Супермаркет
- 07:00 Тролчета: Купонът продължава
- 08:00 Изгубеняци
- 10:00 И да обича кучета
- 12:00 Лъжовна съпруга
- 14:00 Приятели
- 15:00 Маркъс
- 17:30 Изгубеняци
- 19:30 Фитнес
- 20:30 Пан
- 22:30 Супермаркет
- 23:30 Изгубеняци
- 00:30 Ел Чапо
- 01:30 Бягство от затвора
- 02:30 Супергърл
- 03:30 Кодово име: Уиски Кавалер
- 04:30 Записът
- 05:15 Чък
- 06:00 Трансформърс: Кибер-вселена
- 08:00 Лондонград
- 11:00 Born Racer
- 13:00 Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп
- 15:00 Ел Чапо
- 17:00 Поглед в бъдещето
- 17:30 Направено в България
- 18:00 Коли на мечтите
- 18:45 Унищожителят
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Смокинг
- 00:30 Кой кой е
- 01:30 Имението Даунтън
- 02:30 Шест сестри
- 03:30 Силата на желанията
- 04:20 Кой кой е
- 05:00 Горещи сърца
- 06:00 Йога за двама
- 07:30 Лекар в планината
- 09:30 Белгравия
- 10:30 Свободен дух
- 12:30 Долче вита
- 13:30 Фермата: Време за пробуждане
- 15:00 Имението Даунтън
- 18:10 Коледа всеки ден
- 20:00 Ягодова любов
- 23:00 Белгравия
- 01:15 Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
- 08:00 Съвършенството - най-великите моменти в спорта
- 10:00 УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Порто
- 12:00 УЕФА Шампионска лига - обзори
- 13:00 УЕФА Лига Европа: Цървена звезда - Лудогорец
- 15:00 УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - обзори
- 16:00 ПРЯКО, Италия, Серия А: Емполи - Фиорентина, 14.кр
- 18:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 20:00 Най-великата футболна сцена - документална поредица за историята на световните първенства
- 22:30 ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Беленензеш - Бенфика, 12.кр
- 00:10 Тази сутрин
- 03:20 Преди обед
- 05:30 Ловци на храна
- 06:00 Ловци на храна
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOLt
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Българи на три морета
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Българи на три морета
- 23:20 bTV Новините