- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Двама мъже и половина
- 01:00 Като на кино
- 01:10 Столичани в повече
- 02:20 Преди обед
- 04:30 Търговски център
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:35 “Комиците и приятели“
- 13:30 Стани богат
- 14:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 15:00 Доктор Чудо
- 16:00 Опасни улици
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Стани богат
- 19:00 bTV Новините
- 20:05 Опасно изкушение
- 21:30 Влад
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Чък
- 00:00 Том и Джери: Завръщане в Оз
- 02:00 Модерно семейство
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 03:30 Комиците и приятели
- 04:00 Приятели
- 05:00 Модерно семейство
- 06:00 Модерно семейство
- 07:00 Мистър Пибоди и Шърман
- 07:30 Круд
- 08:30 Двама мъже и половина
- 09:30 Младият Шелдън
- 10:00 Хаос вкъщи
- 12:00 Приятели
- 13:00 Двама мъже и половина
- 14:00 ФейсБог
- 15:00 Младият Шелдън
- 16:00 Уил и Грейс
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Комиците и приятели
- 18:00 Приятели
- 19:00 Младият Шелдън
- 20:00 Уил и Грейс
- 21:00 Психоложки
- 22:00 ФейсБог
- 23:00 Двама мъже и половина
- 01:45 Ривърдейл
- 03:45 Краят на смяната
- 06:00 Ривърдейл
- 08:00 Need for Speed: Жажда за скорост
- 10:15 Ривърдейл
- 12:15 Книжарница “Мостът”: Ново начало
- 14:00 Капитан Фантастик
- 16:30 Тежка нощ
- 18:15 Денят на независимостта
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Денят на независимостта: Нова заплаха
- 23:30 Такси в Ню Йорк
- 00:01 Дънди Крокодила II
- 02:00 Закон и ред: Специални разследвания
- 03:00 Записът
- 04:00 Опасни улици
- 05:00 Хуберт и Щалер
- 06:00 Турбо
- 08:00 Хуберт и Щалер
- 09:00 Опасни улици
- 10:00 Легендите на утрешния ден
- 11:00 Закон и ред: Специални разследвания
- 12:00 Записът
- 13:00 Престъпник за един ден
- 15:00 Хуберт и Щалер
- 16:00 Опасни улици
- 17:00 Хутън и лейди Алекс
- 18:00 Закон и ред: Специални разследвания
- 19:00 Легендите на утрешния ден
- 20:00 ПРЯКО, Испания: Купа на краля, 1/8-финал: Елче - Реал Мадрид
- 22:30 ПРЯКО, Испания: Купа на краля, 1/8-финал: Атлетик Билбао - Барселона
- 00:30 Кой кой е
- 01:30 Спасители в планината
- 03:30 Истинска любов
- 04:20 Кой кой е
- 05:00 Бети в Ню Йорк
- 06:00 Ослепително слънце
- 06:30 Свободен дух
- 07:30 Опасно изкушение
- 09:00 Малки убийства
- 10:10 Съдбата на Лоли
- 11:00 Ослепително слънце
- 12:00 Сайръс срещу Сайръс: Битката на дизайнерите
- 12:30 Шест сестри
- 13:30 Смъртоносна изневяра
- 15:00 Кой кой е
- 16:00 Истинска любов
- 17:00 Бети в Ню Йорк
- 18:00 Ослепително слънце
- 19:00 Спасители в планината
- 20:00 Смъртоносна изневяра
- 21:30 Бараж
- 22:30 Съдбата на Лоли
- 23:30 Малки убийства
- 01:00 Бойни вечери: Bellator
- 02:30 Десетте най-..... - истории от света на спорта
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
- 08:00 Испания, Купа на краля: 1/8-финал
- 10:00 Италия, Серия А: Наполи - Болоня, 22.кр
- 12:00 Италия, Серия А: Фиорентина - Дженоа, 22.кр
- 14:00 Купа на африканските нации: Египет - Судан, групова фаза
- 16:00 Купа на африканските нации: Гвинея-Бисау - Нигерия, групова фаза
- 18:00 ПРЯКО: Купа на африканските нации: Кот Д`Ивоар - Алжир, групова фаза
- 20:00 Португалия, Примейра лига - обзор на 18.кр
- 21:00 ПРЯКО: Купа на африканските нации: Гамбия - Тунис, групова фаза
- 23:00 Купа на африканските нации /запис/: Сиера Леоне - Екваториална Гвинея, групова фаза
- 00:10 Тази сутрин
- 03:20 Преди обед
- 05:30 Ловци на храна
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Домашен арест