- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 01:10 Като на кино
- 01:20 Трусове 5: Кръвни линии
- 03:00 Богатствата на България
- 03:30 120 минути
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:40 Комиците и приятели
- 13:20 Стани богат
- 14:20 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 15:00 Огледален свят
- 16:00 Обещание
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Стани богат
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Опасно изкушение
- 21:00 Фермата: Мостът на времето
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Записът
- 00:00 Преспав
- 01:00 Татенца
- 02:00 Бруклин 99
- 03:00 Шитс Крийк
- 04:00 Преспав
- 05:00 Бруклин 99
- 06:00 Бруклин 99
- 07:00 Да живее крал Джулиън!
- 08:30 ФейсБог
- 09:30 Маркъс
- 10:00 Супергероините на DC: Междугалактически игри
- 11:45 Безкрайна фиеста
- 13:00 ФейсБог
- 14:00 Новите съседи
- 15:30 Маркъс
- 16:00 Фитнес
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Безкрайна фиеста
- 19:00 Маркъс
- 20:00 Татенца
- 21:00 Новите съседи
- 22:30 Маркъс
- 23:00 ФейсБог
- 00:15 Пътят на парите
- 01:15 Убийството на Никол Браун Симпсън
- 03:00 Да убиеш Хаселхоф
- 04:30 Закон и ред: Специални разследвания
- 06:00 Дракони: Надпревара до предела
- 08:00 Чък
- 09:00 Червената линия
- 10:00 Готъм
- 11:00 Монк
- 12:00 От другата страна
- 15:00 Чък
- 16:00 Стоте
- 17:00 Хуберт и Щалер
- 18:00 Монк
- 19:00 Готъм
- 20:00 Кобра
- 21:00 Пътят на парите
- 22:00 Ритуалът
- 00:00 Розамунде Пилхер: Септември
- 02:00 Розамунде Пилхер: Септември
- 04:00 Вавилон
- 05:00 Завинаги
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Без багаж
- 07:00 Почукай на вратата ми
- 08:00 Обещание
- 09:00 Вавилон
- 10:00 Тайната градина
- 11:30 Майчина любов
- 12:30 Успех
- 13:30 Фермата: Мостът на времето
- 15:30 Мързеливият готвач
- 16:00 Ослепително слънце
- 17:00 Сто години сън
- 18:00 Майчина любов
- 19:00 Успех
- 20:00 Завинаги
- 21:00 Вавилон
- 22:00 Почукай на вратата ми
- 23:00 Тайната градина
- 01:00 УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите
- 04:00 Десетте най-... - истории от света на спорта
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
- 08:00 Португалия, Примейра лига: Ещорил - Порто, 7.кр
- 10:00 Португалия, Примейра лига: Боавища - Спортинг Лисабон, 7.кр
- 12:00 Португалия, Примейра лига: Бенфика - Маритимо, 7.кр
- 14:00 Шотландия, Висша лига: Дънди Юн - Селтик, 5.кр
- 16:00 Шотландия, Висша лига: Селтик - Рейнджърс, 6.кр
- 18:00 Шотландия, Висша лига: Сейнт Мирън - Селтик, 8.кр
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:00 Португалия, Примейра лига - обзор на 7.кр
- 22:00 Бойни вечери: UFC
- 23:45 Код спорт - седмично предаване, което ни среща с известни лица от света на спорта
- 00:30 Тази събота и неделя
- 03:30 COOLt
- 04:20 Търси се...
- 05:10 Бригада нов дом
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:00 Съни бийч
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Съни бийч