- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Добрият доктор
- 01:20 Като на кино
- 01:30 Домашен арест
- 02:10 bTV Новините /п./
- 02:40 Преди обед
- 04:35 Опасни улици
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:40 Комиците и приятели
- 13:20 Стани богат
- 14:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 15:00 Огледален свят
- 16:00 Обещание
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Стани богат
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Опасно изкушение
- 21:00 Фермата: Мостът на времето
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Съдебна зала: Ел Ей
- 00:00 Откраднатата принцеса
- 02:00 Бруклин 99
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 03:30 Комиците и приятели
- 04:00 Татенца
- 05:00 Бруклин 99
- 06:00 Бруклин 99
- 07:00 Круд
- 07:30 Тролчета: Купонът продължава
- 08:30 Психоложки
- 09:00 Столичани в повече
- 10:00 Сватбена треска
- 12:00 Безкрайна фиеста
- 13:45 Марлон
- 14:00 Претъпкано
- 15:00 Алф
- 16:00 Психоложки
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Безкрайна фиеста
- 19:00 Алф
- 20:00 Претъпкано
- 21:00 Столичани в повече
- 22:00 Малки случайности
- 23:30 Марлон
- 00:00 Елитен отряд
- 01:00 Прокуратура Чикаго
- 02:00 Хуберт без Щалер
- 03:00 Стрелата
- 04:00 Спенсър
- 05:00 Чък
- 06:00 Приключенията на котарака в чизми
- 08:00 Чък
- 09:00 Спенсър
- 10:00 Стрелата
- 11:00 Прокуратура Чикаго
- 12:00 Геймър
- 15:00 Чък
- 16:00 Спенсър
- 17:00 Хуберт без Щалер
- 18:00 Прокуратура Чикаго
- 19:00 Стрелата
- 20:00 Дъф и Вазовски
- 21:00 Елитен отряд
- 22:00 Х-Мен 2
- 00:30 Истинска любов
- 01:20 Бети в Ню Йорк
- 02:10 Малки убийства
- 03:00 Без багаж
- 03:30 Истинска любов
- 04:20 Съдбата на Лоли
- 05:00 Малко твой
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Без багаж
- 07:00 Почукай на вратата ми
- 08:00 Обещание
- 09:00 Доктор Чудо
- 10:00 Полицейската академия
- 11:30 Малко твой
- 12:30 Бети в Ню Йорк
- 13:30 Мен не ме мислете
- 14:30 Фермата: Мостът на времето
- 16:00 Белгравия
- 17:00 Малко твой
- 18:00 Съдбата на Лоли
- 19:00 Бети в Ню Йорк
- 20:00 Малки убийства
- 21:00 Доктор Чудо
- 22:00 Почукай на вратата ми
- 23:00 Полицейската академия
- 01:30 УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
- 04:00 Десетте най-..... - истории от света на спорта
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
- 08:00 Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
- 10:00 Стронгмен - състезание за истински силови атлети
- 12:00 УЕФА Лига Европа: Бетис - Лудогорец
- 14:00 УЕФА Лига Европа: Лудогорец - ХИК
- 16:00 УЕФА Лига Европа: Рома - Лудогорец
- 18:00 Код спорт - седмично предаване, което ни среща с известни лица от света на спорта
- 20:00 Стронгмен - състезание за истински силови атлети
- 22:00 Бойни вечери: UFC