- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Като на кино
- 00:40 Татенца
- 02:40 Преди обед
- 04:35 Огледален свят
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:40 Комиците и приятели
- 13:30 Стани богат
- 14:30 Огледален свят
- 15:30 Обещание
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Стани богат
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Опасно изкушение
- 21:30 Кланът
- 22:30 Комиците и приятели
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Опасни улици
- 00:00 Ударен от гръм
- 02:00 Слънчева Филаделфия
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 03:30 Дъ Шоуто
- 04:00 Татенца
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 Круд
- 07:30 Мистър Пибоди и Шърман
- 08:30 Шитс Крийк
- 09:00 Столичани в повече
- 10:00 Малките пакостници спасяват положението
- 12:00 Съни Бийч
- 13:00 Маркъс
- 14:00 Съседката Милева
- 15:00 Столичани в повече
- 16:00 Татковци
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Комиците и приятели
- 18:00 Татковци
- 19:00 Маркъс
- 20:00 Съседката Милева
- 21:00 Столичани в повече
- 22:00 Съни Бийч
- 23:00 Шитс Крийк
- 00:45 Мръсният Джон: Историята на Бети Бродерик
- 01:45 Опасни улици
- 02:45 Супергърл
- 03:45 Чък
- 04:45 Да Знаеш Как
- 05:15 Блудният син
- 06:00 Дракони: Защитниците на Бърк
- 08:00 Блудният син
- 09:00 Чък
- 10:00 Супергърл
- 11:00 Мръсният Джон: Историята на Бети Бродерик
- 12:00 Опасни улици
- 13:00 Грешният съпруг
- 15:00 Блудният син
- 16:00 Чък
- 17:00 Опасни улици
- 18:00 Мръсният Джон: Историята на Бети Бродерик
- 19:00 Супергърл
- 20:00 Орелът: Криминална одисея
- 21:00 Последното кралство
- 22:00 Бойка: Фаворитът
- 23:45 Последното кралство
- 00:30 Истинска любов
- 01:20 Бети в Ню Йорк
- 02:10 Малки убийства
- 03:00 Без багаж
- 03:30 Истинска любов
- 04:20 Съдбата на Лоли
- 05:00 Малко твой
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Без багаж
- 07:00 Обещание
- 09:00 Доктор Чудо
- 10:00 Лечителят
- 11:30 Малко твой
- 12:30 Бети в Ню Йорк
- 13:30 Смени жената
- 15:00 Вдъхновяващи рецепти с Ниша Катона
- 15:30 Много вкусно
- 16:00 Имението Даунтън
- 17:00 Малко твой
- 18:00 Съдбата на Лоли
- 19:00 Бети в Ню Йорк
- 20:00 Малки убийства
- 21:00 Доктор Чудо
- 22:00 Лявата ми половина
- 23:00 Лечителят
- 00:01 УЕФА Шампионска лига/ Лига Европа/Лига на конференциите
- 01:00 УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
- 04:00 Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Отблизо с... - поредица, която ни среща с известни личности от света на спорта
- 08:00 Жените в спорта - най-вдъхновяващите моменти в женския спорт
- 10:00 Италия, Серия А: Сампдория - Удинезе, 19.кр
- 12:00 Италия, Серия А: Интер - Емполи, 19.кр
- 14:00 Португалия, Примейра лига: Санта Клара - Бенфика, 17.кр
- 16:00 Португалия, Примейра лига: Витория Гимараеш - Порто, 17.кр
- 18:00 Португалия, Примейра лига: Спортинг Лисабон - Визела, 17.кр
- 20:00 Италия, Серия А - обзор на 19.кр
- 20:30 Италия, Серия А - лреди 20.кр
- 21:00 Португалия, Примейра лига - обзор 17.кр
- 22:00 Бойни вечери: Enfusion