- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:50 Като на кино
- 01:00 Живи машини
- 03:10 Бригада нов дом
- 04:30 Богатствата на България
- 05:00 COOLt
- 06:00 Мистър Пибоди и Шърман
- 07:00 НепознатиТЕ
- 07:30 Тази събота и неделя
- 11:30 Светът на здравето
- 12:00 bTV Новините
- 12:40 Търси се...
- 13:30 Без багаж
- 14:10 Посади любов
- 16:00 „Като птиците“
- 16:30 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:40 Защо господин министър?
- 20:00 Джурасик свят: Рухналото кралство
- 22:40 Всичко, което не искаш да знаеш за родителите си
- 01:00 Столичани в повече
- 02:00 Слънчева Филаделфия
- 03:00 Младият Шелдън
- 04:00 Анжелика
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 Младият Шелдън
- 08:00 Анжелика
- 10:00 Близнаци
- 12:00 Малките пакостници спасяват положението
- 14:00 Комиците и приятели
- 14:30 Съседката Милева
- 15:30 Съни Бийч
- 17:30 Шитс Крийк
- 18:30 Столичани в повече
- 20:30 Често задавани въпроси за пътуването във времето
- 22:30 Младият Шелдън
- 23:30 Анжелика
- 00:30 Последното кралство
- 01:30 Бойка: Фаворитът
- 03:15 Смъртоносна надпревара 4: Отвъд анархията
- 05:15 Монк
- 06:00 Дракони: Надпревара до предела
- 08:00 Монк
- 11:00 Машината на времето
- 13:00 Последната крепост на хората
- 15:00 Стани богат
- 17:00 Поглед в бъдещето
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 Топ 10
- 18:30 Звездни каубои
- 21:00 Последното кралство
- 22:00 Вън от пещта
- 00:00 Коледа всеки ден
- 02:00 Път към сърцето
- 03:30 Малки убийства
- 05:00 Ловци на храна
- 05:30 Без багаж
- 06:00 Моден отряд
- 06:30 Модели в действие
- 07:30 Опасно изкушение
- 09:30 Лявата ми половина
- 11:30 Лявата ми половина
- 12:30 Загадъчни убийства по Агата Кристи
- 14:30 Средиземноморски хроники
- 15:00 Модели в действие
- 16:00 Макари
- 18:00 Незабравимо лято
- 20:00 Малки убийства
- 22:00 Загадъчни убийства по Агата Кристи
- 02:00 УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
- 04:00 Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Отблизо с... - поредица, която ни среща с известни личности от света на спорта
- 08:00 Жените в спорта - най-вдъхновяващите моменти в женския спорт
- 09:30 Италия, Серия А: Емполи - Торино, 20.кр
- 11:30 Италия, Серия А: Аталанта - Сампдория, 20.кр
- 13:30 ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Сасуоло, 20.кр
- 15:30 ПРЯКО: Шотландия, Висша лига: Ливингстън - Хартс, 23.кр
- 18:00 ПРЯКО: Шотландия, Висша лига: Дънди Юн - Селтик, 23.кр
- 20:00 ПРЯКО: Португалия, Примейра лига: Боавища - Потртимонензе, 17.кр
- 22:00 Бойни вечери: UFC