- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Като на кино
- 01:40 Най-страхотният баща на света
- 03:30 120 минути
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Аватар: Легендата за Анк
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Незабравима
- 15:00 Италианската булка
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:55 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Твоят мой живот
- 21:00 MasterChef
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 02:00 Приятели
- 03:00 Кое е това момиче
- 04:00 Модерно семейство
- 05:00 Кое е това момиче
- 06:00 Приятели
- 07:00 Смърфовете
- 08:00 Кое е това момиче
- 09:00 Столичани в повече
- 10:00 Семейство Джоунс
- 12:00 Двама мъже и половина
- 13:30 Барът
- 14:30 Хотел Елеон
- 15:30 Щурите съседи
- 17:00 Комиците и приятели
- 18:00 Барът
- 19:00 Смърфовете
- 20:00 Щурите съседи
- 21:30 Хотел Елеон
- 22:30 Двама мъже и половина
- 01:30 Съветникът
- 06:00 Дневниците на вампира
- 08:00 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 09:15 Пробуждане
- 11:15 Дневниците на вампира
- 13:15 Ризоли и Айлс: Криминални досиета
- 14:15 Отмъщението на сестрите
- 16:15 Пътешествие до центъра на Земята
- 18:30 Малки бъркотии
- 21:00 Пътуване до тайнствения остров
- 23:00 Достигни ме
- 00:15 Хищникът
- 02:15 Извън играта
- 04:00 Заличителят
- 06:00 Легендата за Кора
- 08:00 Невъзможно бягство
- 10:00 Снайперисти
- 11:00 Стрелата
- 12:00 Ренегат
- 13:00 Кошмарна раздяла
- 15:00 Революция
- 16:00 Праведен
- 17:00 Ренегат
- 18:00 Стрелата
- 19:00 Снайперисти
- 20:00 Супергърл
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Възкресение
- 23:45 Супергърл
- 02:10 Тайните на времето
- 04:00 Друговремец
- 05:00 Хоуп Спрингс
- 06:00 Мама готви по-добре
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 Черни планини
- 09:00 Земя на честта
- 10:00 Кварталът на богатите
- 11:30 Не ме оставяй
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Сияйна луна
- 14:30 ТВ Пазар
- 16:00 Шоуто на доктор Оз
- 17:00 Папараци
- 18:00 От обич
- 19:00 Земя на честта
- 20:00 Не ме оставяй
- 21:00 Кварталът на богатите
- 22:30 Светлината на моя живот
- 23:30 Тайните на времето
- 01:30 Италия, Серия А: Милан - Болоня
- 03:20 Италия, Серия А: Лацио - Интер
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Киево - Рома
- 12:00 Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
- 14:00 Италия, Серия А: Милан - Болоня
- 16:00 Италия, Серия А: Лацио - Интер
- 18:00 Италия, Серия А: Ювентус - Кротоне
- 20:00 Екстремни спортове
- 20:30 Мобил 1
- 21:00 Жилет световен спорт
- 21:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 22:00 Бойни вечери
- 23:40 Италия, Серия А: Ювентус - Кротоне
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Папараци
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 16:10 Столичани в повече
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Фамилията
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Столичани в повече
- 20:50 Фамилията
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините