- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:20 Дневниците на вампира
- 01:00 Космос
- 02:00 Мисия Лондон
- 04:00 Мармалад
- 05:00 Кое е това момиче
- 05:30 Робо и Страшко
- 06:00 Чудовища срещу извънземни
- 07:00 Като на кино
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Чужденецът
- 15:00 Българи на три морета
- 16:00 bTV Документите
- 17:00 120 минути
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Гласът на България
- 21:30 Папараци
- 22:30 Животът на Пи
- 02:30 Мутра по заместване
- 03:00 Да отгледаш Хоуп
- 04:00 Клуб "Веселие"
- 05:00 Двама мъже и половина
- 06:00 Предградие
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Да отгледаш Хоуп
- 09:00 Клуб "Веселие"
- 10:00 До живот
- 12:00 Новите съседи
- 15:30 Столичани в повече
- 18:30 Двама мъже и половина
- 19:30 По средата
- 20:30 Сам вкъщи
- 22:30 Мутра по заместване
- 23:30 Столичани в повече
- 01:45 Кости
- 03:45 Пета предавка
- 04:15 Мама
- 06:00 Чудовища срещу извънземни
- 08:00 Кости
- 11:00 Пасажер 57
- 12:30 Бойни кораби
- 15:00 Агент Х
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Пета предавка
- 19:00 От люлка до гроб
- 21:00 bTV Новините – централна емисия
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Мъжът с железните юмруци
- 00:30 Изборът на Лара
- 02:00 Екатерина Велика
- 03:10 Кварталът на богатите
- 06:00 Твоят мой живот
- 07:30 Светлината на моя живот
- 10:00 Земя на честта
- 12:00 Кварталът на богатите
- 15:15 Гласът на България
- 17:00 Бригада нов дом
- 18:00 Смени жената
- 19:00 Истински истории
- 20:00 COOL...T
- 21:00 Твоят мой живот
- 22:30 Екатерина Велика
- 23:30 Д-р Зоуи Харт
- 01:30 Италия, Серия А: Лацио - Ювентус
- 03:20 Италия, Серия А: Наполи - Рома
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 09:30 Италия, Серия А: Лацио - Ювентус
- 11:30 Италия, Серия А: Наполи - Рома
- 13:30 ПРЯКО: Италия, Серия А: Дженоа - Каляри
- 15:30 УЕФА Шампионска лига
- 16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А: Аталанта - Сампдория
- 18:00 Екстремни спортове
- 20:00 Мобил 1
- 20:30 Жилет световен спорт
- 21:00 УЕФА Шампионска лига
- 21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Интер
- 23:40 Италия, Серия А: Дженоа - Каляри
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Папараци
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 Търси се...
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 14:20 Стъклен дом
- 17:00 120 минути
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Домашен арест
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Папараци
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите