.
Вход / Регистрация
За предаването
преди обед, сашо кадиев, александър кадиев, деси стоянова, десислава стоянова
0
Гласувай
  • :(
  • :|
  • :)

Предаването „Преди обед“ се излъчва всеки делничен ден от 9:30 до 12 часа.
 
Тандемът Деси Стоянова и Сашо Кадиев този сезон избраха да започват шоуто с позитивната новина.
 
Екипът продължава да залага на любопитни поредици:   

В "Промени се" фитнес инструкторът Лили Стефанова и екип от специалисти ще помогнат на 11-годишната Снежи да има детство без излишни килограми.

„Талантливите българчета“ ни запознават с децата, които прославят България.

„Мистичната България“: всяка сряда репортерът Ирена Григорова ни връща към корените.
 
„Духът на здравето“ и д-р Неделя Щонова ни вдъхновява с личните примери на пациенти, победили болестта и ни среща с водещи специалисти.
 
„Като на кино“ Стаси Кара всеки четвъртък с ексклузивни интервюта от Холивуд и премиерните филми.
 
„Изборът да живееш на село“. Защо градски хора избират запустели места и ги превръщат в свой дом и печеливш бизнес?
 
„Малките мъдреци по големи въпроси“. Рада, Момчил и Давид Всеки петък с размисли по темите, за които говорят възрастните.
 
И още: мода, пътешествия, култура, технологии, адреналин, носталгия, неочаквани срещи с личности, които променят България и света. Всичко от първо лице.

Коментари
  • Най-старите отгоре
  • Най-новите отгоре
Вашият коментар:
    • 12:30 Шоуто на Слави
      13:30 Незабравима
      14:30 Лекар в планината
      15:30 Сияйна луна
      17:00 bTV Новините
      17:30 Лице в лице
      17:55 Спорт ТОТО
      18:00 Опасни улици
      19:00 bTV Новините
      20:00 Твоят мой живот
      21:30 Истински истории
      22:30 Шоуто на Слави
    • 12:00 Приятели
      13:30 Двама бащи, двама синове
      14:30 Столичани в повече
      15:30 Новите съседи
      17:00 Комиците
      18:00 Двама бащи, двама синове
      18:30 Всички обичат Реймънд
      20:00 Новите съседи
      21:30 Столичани в повече
    • 12:00 Престъпления от класа
      13:00 Незабравимо
      14:00 Дневниците на вампира
      15:00 Прелестни създания
      17:45 Карго
      20:00 Революция Z
    • 12:00 Лонгмайър
      13:00 Жената котка
      15:00 Революция
      16:00 Ренегат
      17:00 Лонгмайър
      18:00 Стрелата
      19:00 Под наблюдение
      20:00 Стоте
      21:00 bTV Новините - централна емисия
    • 12:30 Светлината на моя живот
      13:30 Изборът на Лара
      15:00 ТВ Пазар
      16:00 MasterChef
      17:00 Папараци
      18:00 Север Юг
      20:00 Не ме оставяй
      21:00 Завръщане
      22:30 Светлината на моя живот
    • 12:00 Италия, Серия А: Рома - Каляри
      14:00 Италия, Серия А: Палермо - Интер
      16:00 Италия, Серия А: Ювентус - Лацио
      18:00 Италия, Серия А: Милан - Наполи
      20:00 Екстремни спортове
      21:30 Спортът от първо лице
    • 12:30 Шоуто на Слави
      13:20 Търси се...
      14:10 120 минути
      16:10 Фамилията
      17:00 bTV Новините
      17:30 Лице в лице
      18:00 Революция Z
      19:00 bTV Новините
      20:00 Фамилията
      20:50 Революция Z
      21:40 Истински истории
      22:30 Шоуто на Слави