.
Вход / Регистрация
За предаването
преди обед, сашо кадиев, александър кадиев, деси стоянова, десислава стоянова
0
Гласувай
  • :(
  • :|
  • :)

Предаването „Преди обед“ се излъчва всеки делничен ден от 9:30 до 12 часа.
 
Тандемът Деси Стоянова и Сашо Кадиев този сезон избраха да започват шоуто с позитивната новина.
 
Екипът продължава да залага на любопитни поредици:   

В "Промени се" фитнес инструкторът Лили Стефанова и екип от специалисти ще помогнат на 11-годишната Снежи да има детство без излишни килограми.

„Талантливите българчета“ ни запознават с децата, които прославят България.

„Мистичната България“: всяка сряда репортерът Ирена Григорова ни връща към корените.
 
„Духът на здравето“ и д-р Неделя Щонова ни вдъхновява с личните примери на пациенти, победили болестта и ни среща с водещи специалисти.
 
„Като на кино“ Стаси Кара всеки четвъртък с ексклузивни интервюта от Холивуд и премиерните филми.
 
„Изборът да живееш на село“. Защо градски хора избират запустели места и ги превръщат в свой дом и печеливш бизнес?
 
„Малките мъдреци по големи въпроси“. Рада, Момчил и Давид Всеки петък с размисли по темите, за които говорят възрастните.
 
И още: мода, пътешествия, култура, технологии, адреналин, носталгия, неочаквани срещи с личности, които променят България и света. Всичко от първо лице.

Коментари
  • Най-старите отгоре
  • Най-новите отгоре
Вашият коментар:
    • 04:50 Лекар в планината
      05:30 Лице в лице
      06:00 Смърфовете
      06:30 Тази сутрин
      09:30 Преди обед
      12:00 bTV Новините
      12:30 Шоуто на Слави
      13:30 Незабравима
      14:30 Лекар в планината
      15:30 Сияйна луна
      17:00 bTV Новините
      17:30 Лице в лице
      18:00 Опасни улици
      19:00 bTV Новините
      20:00 Твоят мой живот
      21:00 MasterChef
      22:30 Шоуто на Слави
    • 05:00 Да отгледаш Хоуп
      06:00 Слънчева Филаделфия
      07:00 Да отгледаш Хоуп
      08:00 Без пукната пара
      09:00 Комиците
      10:00 Клуб Веселие – концертът 3D
      12:00 Приятели
      13:30 Мутра по заместване
      14:30 Домашен арест
      15:30 Новите съседи
      17:00 Аламинут
      18:00 Мутра по заместване
      19:00 Да отгледаш Хоуп
      20:00 Новите съседи
      21:30 Домашен арест
    • 02:45 Дневниците на вампира
      06:00 Вътрешна сигурност
      07:00 Изгубена
      09:15 Революция Z
      12:30 Вътрешна сигурност
      13:30 Изгубена
      14:30 Дневниците на вампира
      15:30 Пробуждане
      17:30 Четецът
      20:00 Революция Z
      21:00 Сблъсък
    • 05:00 Синовете на Анархията
      06:00 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
      08:00 Мъртва точка
      09:00 Кости
      10:00 Ренегат
      11:00 Стрелата
      12:00 Тежки престъпления
      13:00 Злодеите на DC Comics”
      15:00 Революция
      16:00 Ренегат
      17:00 Тежки престъпления
      18:00 Стрелата
      19:00 Кости
      20:00 Мъртва точка
      21:00 bTV Новините – централна емисия
    • 05:00 COOL...T
      06:00 Цветовете на любовта
      07:00 Тайните на времето
      08:00 Черни планини
      09:00 Земя на честта
      10:00 Кварталът на богатите
      11:30 Не ме оставяй
      12:30 Светлината на моя живот
      13:30 Изборът на Лара
      15:00 ТВ Пазар
      16:00 MasterChef
      17:00 Търси се...
      18:00 Черни планини
      19:00 Земя на честта
      20:00 Не ме оставяй
      21:00 Кварталът на богатите
      22:30 Светлината на моя живот
    • 04:00 Италия, Серия А: Интер - Рома
      06:00 Дивата муха
      08:00 Екстремни спортове
      10:00 Италия, Серия А: Ювентус - Емполи
      12:00 Италия, Серия А: Наполи - Аталанта
      14:00 Италия, Серия А: Фиорентина - Торино
      16:00 Италия, Серия А: Сасуоло - Милан
      18:00 Италия, Серия А: Интер - Рома
      20:00 Спортът от първо лице
      20:30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
      21:00 Студио Купа на Италия
    • 05:00 Кухнята на Звездев
      05:30 Лице в лице
      06:30 Тази сутрин
      09:30 Преди обед
      12:00 bTV Новините
      12:30 Шоуто на Слави
      13:20 COOL...T
      14:10 Търси се...
      15:00 Папараци
      15:50 Дивата муха
      16:10 Столичани в повече
      17:00 bTV Новините
      17:30 Лице в лице
      18:00 Домашен арест
      19:00 bTV Новините
      20:00 Столичани в повече
      20:50 Домашен арест
      21:40 Истински истории
      22:30 Шоуто на Слави