- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:50 Като на кино
- 01:30 120 минути
- 03:10 Папараци
- 04:00 Опасни улици
- 04:50 Търси се...
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Смърфовете
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Незабравима
- 14:30 Лекар в планината
- 16:00 Сияйна луна
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:55 Спорт ТОТО
- 18:00 Опасни улици
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Твоят мой живот
- 21:30 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Стъпка по стъпка
- 02:00 Стажанти
- 03:00 Клуб Веселие
- 04:00 Майк и Моли
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Стажанти
- 07:00 Всички обичат Реймънд
- 08:00 Клуб Веселие
- 09:00 Българи на три морета
- 10:00 Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол
- 12:00 Приятели
- 13:30 Двама бащи, двама синове
- 14:30 Столичани в повече
- 15:30 Новите съседи
- 17:00 Комиците
- 18:00 Двама бащи, двама синове
- 18:30 Всички обичат Реймънд
- 20:00 Новите съседи
- 21:30 Столичани в повече
- 22:30 Приятели
- 01:15 Прераждане
- 06:00 Престъпления от класа
- 07:00 Незабравимо
- 08:00 Революция Z
- 09:00 Дневниците на вампира
- 10:15 Потомците
- 12:45 Вътрешна сигурност
- 13:45 Незабравимо
- 14:45 Дневниците на вампира
- 15:45 Дами в лилаво
- 18:00 Възходът на планетата на маймуните
- 20:00 Революция Z
- 21:00 Зората на планетата на маймуните
- 23:45 Пътят
- 00:15 Погрешен завой 3
- 02:00 Менталист: Крадецът на мисли
- 04:00 Разрушителят
- 06:00 Костенурките Нинджа
- 08:00 Култ
- 09:00 Кости
- 10:00 Ренегат
- 11:00 Стрелата
- 12:00 Лонгмайър
- 13:00 Заличителят
- 15:00 Революция
- 16:00 Ренегат
- 17:00 Лонгмайър
- 18:00 Стрелата
- 19:00 Кости
- 20:00 Стоте
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Големият полицай от малкия град
- 01:50 Тайните на времето
- 04:00 Бог да ни е на помощ
- 05:00 MasterChef
- 06:00 Светлината на моя живот
- 06:30 Цветовете на любовта
- 07:00 Тайните на времето
- 08:00 Север Юг
- 10:00 Завръщане
- 11:30 Не ме оставяй
- 12:30 Светлината на моя живот
- 13:30 Изборът на Лара
- 15:00 ТВ Пазар
- 16:00 MasterChef
- 17:00 Папараци
- 18:00 Север Юг
- 20:00 Не ме оставяй
- 21:00 Завръщане
- 22:30 Светлината на моя живот
- 23:30 Тайните на времето
- 01:10 Италия, Серия А: Торино - Аталанта
- 03:00 Италия, Серия А: Сампдория - Рома
- 05:00 Италия, Серия А: Наполи - Палермо
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: Лацио - Киево
- 12:00 Италия, Серия А: Интер - Пескара
- 14:00 Италия, Серия А: Торино - Аталанта
- 16:00 Италия, Серия А: Сампдория - Рома
- 18:00 Италия, Серия А: Наполи - Палермо
- 20:00 Екстремни спортове
- 21:30 Спортът от първо лице
- 22:00 Бойна вечер: Glory
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:10 Истински истории
- 05:10 Папараци
- 05:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 16:10 Играчи
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Революция Z
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Играчи
- 20:50 Революция Z
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините