- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 Извън играта
- 01:00 Изкушение
- 02:00 bTV Новините
- 02:30 Преди обед
- 04:30 Седем часа разлика
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Аватар – легендата за Анк
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Любов под наем
- 15:00 Изкушение
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 Скъпи наследници
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Сега и завинаги
- 21:30 Мата Хари
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 00:01 Гарфийлд
- 02:00 Кое е това момиче
- 03:00 Стажанти
- 04:00 По средата
- 05:00 Предградие
- 06:00 Кое е това момиче
- 07:00 Предградие
- 08:00 Стажанти
- 09:00 Столичани в повече
- 10:00 Ловци на шаферки
- 12:00 Хотел „Елеон“
- 13:00 По средата
- 14:00 Двама мъже и половина
- 15:00 Новите съседи
- 17:00 Столичани в повече
- 18:00 По средата
- 19:00 Предградие
- 20:00 Новите съседи
- 22:00 Двама мъже и половина
- 23:00 Премиера: Хотел „Елеон”
- 00:01 Тренировъчен ден
- 01:00 Стоте
- 02:00 Монк
- 03:00 Стрелата
- 04:00 Последният кораб
- 05:00 Синовете на Анархията
- 06:00 Пингвините от Мадагаскар
- 08:00 Монк
- 09:00 Лонгмайър
- 10:00 Стоте
- 11:00 Последният кораб
- 12:00 Стрелата
- 13:00 В тила на врага
- 15:00 Монк
- 16:00 Лонгмайър
- 17:00 Стрелата
- 18:00 Последният кораб
- 19:00 Стоте
- 20:00 Тренировъчен ден”
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Супер коли
- 22:30 Леганес – Реал Мадрид
- 00:30 Тайните на времето
- 02:20 Сияйна луна
- 03:40 Светлината на моя живот
- 05:05 Всичко може да се случи
- 06:00 Тайните на времето
- 08:00 Страсти в Тоскана
- 09:00 Лекар в планината
- 10:00 Истинска звезда
- 11:00 Майка
- 12:00 Светлината на моя живот
- 13:00 Сияйна луна
- 14:30 Премиера: Какво ядем?
- 15:15 Ловци на храна
- 15:45 Смени жената
- 17:00 Премиера: Всичко може да се случи
- 18:00 Страсти в Тоскана
- 19:00 Лекар в планината
- 20:00 Премиера: Истинска звезда
- 21:00 Бригада нов дом
- 22:00 Майка
- 23:00 Сега и завинаги
- 01:30 Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
- 03:20 Италия, Серия А: Милан - Аталанта
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Италия, Серия А - обзор
- 08:30 Италия, Серия А: Верона - Ювентус
- 10:30 Италия, Серия А: Интер - Лацио
- 12:30 Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
- 14:30 Италия, Серия А: Фиорентина - Милан
- 16:10 Испания, Купа на Краля: Валенсия - Алавес
- 18:00 Испания, Купа на Краля: Атлетико М - Севиля
- 20:00 ПРЯКО: Испания, Купа на Краля: Еспаньол - Барселона
- 22:00 Бойни вечери
- 23:40 Италия, Серия А: Фиорентина - Милан