- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Дневниците на вампира
- 01:30 Теория на глупостта
- 02:30 Клуб Веселие - Концертът 3D
- 04:00 Търси се...
- 05:00 Чудовища срещу извънземни
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Легендата за Кора
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:30 Любов под наем
- 15:00 Шест сестри
- 16:00 Клиника край езерото
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 17:50 Спорт ТОТО
- 18:00 Скъпи наследници
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Сега и завинаги
- 21:00 MasterChef
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините
- 02:30 Мутра по заместване
- 03:00 По средата
- 04:00 Клуб "Веселие"
- 05:00 Двама мъже и половина
- 06:00 Кое е това момиче
- 07:00 Загадките на Лора
- 08:00 По средата
- 09:00 Столичани в повече
- 10:00 Сексът и градът 2
- 12:00 Проби и грешки
- 12:30 На по-добро място
- 13:00 Щурите съседи
- 14:00 Двама мъже и половина
- 15:00 Стъпка по стъпка
- 16:00 Приятели
- 17:00 Столичани в повече
- 18:00 Щурите съседи
- 19:00 Загадките на Лора
- 20:00 Стъпка по стъпка
- 21:00 Приятели
- 22:00 Двама мъже и половина
- 22:30 Мутра по заместване
- 23:00 Проби и грешки
- 23:30 На по-добро място
- 01:00 Чистката
- 02:45 Кости
- 04:15 Синята бездна
- 06:00 Легендата за Кора
- 08:00 Кости
- 09:00 Библиотекарите
- 10:00 Час пик
- 11:00 Извън играта
- 12:00 Стрелата
- 13:00 В тила на врага
- 15:00 Кости
- 16:00 Библиотекарите
- 17:00 Стрелата
- 18:00 Извън играта
- 19:00 Час пик
- 20:00 Последният кораб
- 21:00 bTV Новините - централна емисия
- 22:00 Дронове-убийци
- 23:45 Последният кораб
- 00:30 Изборът на Лара
- 02:00 Екатерина Велика
- 03:10 Кварталът на богатите
- 06:00 Твоят мой живот
- 07:30 Светлината на моя живот
- 08:00 Земя на бунтовници
- 09:00 Любов и вендета
- 10:00 Истинска звезда
- 11:00 Майка
- 12:00 Светлината на моя живот
- 13:00 Премиера: Вечно твоя
- 14:15 Master Chef
- 15:45 Папараци
- 17:00 Земя на честта
- 18:00 Земя на бунтовници
- 19:00 Любов и вендета
- 20:00 Премиера: Истинска звезда
- 21:00 Тайни
- 22:00 Премиера: Майка
- 23:00 Сега и завинаги
- 01:30 Италия, Серия А: Сампдория - Интер
- 03:20 Италия, Серия А: Кротоне - Рома
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Дивата муха
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
- 12:00 Италия, Серия А: Сампдория - Интер
- 14:00 Италия, Серия А: Кротоне - Рома
- 16:00 Италия, Серия А: Лацио - Болоня
- 18:00 Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
- 20:00 Екстремни спортове
- 20:30 Жилет световен спорт
- 21:00 Мобил 1
- 21:30 УЕФА Шампионска Лига
- 22:00 Бойни вечери
- 23:40 Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
- 00:10 Тази събота и Тази неделя
- 02:40 COOL...T
- 03:30 Търси се...
- 04:20 Бригада нов дом
- 05:10 Папараци
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Шоуто на Слави
- 13:20 Търси се...
- 14:10 120 минути
- 16:10 Стъклен дом
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Стъклен дом
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Слави
- 23:30 bTV Новините