- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:00 Лонгмайър
- 01:10 Вечно твоя - Индия
- 02:10 bTV Новините /п./
- 02:40 Преди обед
- 04:50 Опасни улици
- 05:40 НепознатиТЕ
- 06:00 Малкото пони: Приятелството е магия
- 07:00 Двама мъже и половина
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Лято в Алгой
- 15:00 Кутийковците
- 17:00 Ченгето от Бевърли Хилс 3
- 19:00 bTV Новините
- 19:25 bTV Репортерите
- 20:00 Транспортер 3
- 22:00 Матрицата: Презареждане
- 00:01 Откраднатата принцеса
- 02:00 Теория за големия взрив
- 03:00 Приятели
- 04:00 Кухня
- 05:00 Теория за големия взрив
- 06:00 Теория за големия взрив
- 07:00 Приятели
- 09:00 Барби: Страната на сънищата
- 10:00 Луда нощ
- 12:00 Деца на килограм
- 14:00 Игрите на звездите
- 15:00 Кухня
- 17:00 Дивата Нина
- 19:30 На гости на третата планета
- 20:30 Семейство Флинтстоун
- 22:30 Червеното джудже
- 23:30 Двама мъже и половина
- 00:15 Стоте
- 01:15 Легендите на утрешния ден
- 02:15 Монк
- 03:15 Готъм
- 04:15 Бягство от затвора
- 05:15 Мъртва точка
- 06:00 Трансформърс: Роботи под прикритие
- 08:00 Стрелата
- 10:45 Сърцето на дракона
- 12:45 Умирай трудно 2
- 15:00 Стоте
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Коли на мечтите
- 18:45 След утрешния ден
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Американски снайперист
- 00:30 Шест сестри
- 01:30 Сълзи от рая
- 02:20 Светлината на моя живот
- 04:00 Великолепният век: Кьосем
- 05:00 Истинска звезда
- 06:00 Лекар в планината
- 07:00 Шест сестри
- 08:00 Яна и пилотът
- 10:00 Истинска звезда
- 12:00 Сега и завинаги
- 15:15 Гласът на България
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Смени жената
- 18:00 Бригада Нов дом
- 20:00 Търси се
- 21:00 Твоят мой живот
- 22:30 Клиника на кораловия остров
- 23:30 Ритъмът на греха
- 00:00 Футбол, Купа на африканските нации:
- 02:00 Футбол, Купа на африканските нации:
- 04:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Стронгмен Шампионска Лига
- 10:00 Футбол, Купа на африканските нации: ФИНАЛ
- 12:00 УЕФА Лига Европа: Спортинг Лисабон - Виляреал
- 14:00 УЕФА Шампионска Лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
- 16:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 18:00 Горещите въпроси в спорта
- 20:00 Ветроходство
- 21:00 Клубни истории
- 22:00 Бойни вечери, Enfusion
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Шоуто на Слави
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Auto Motor Show
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите