- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Стрелата
- 01:30 Вътрешна сигурност
- 02:30 Преди обед
- 04:40 Втори шанс
- 05:30 НепознатиТЕ
- 06:00 Джи Ай Джо: Ренегати
- 07:00 Домашен арест
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Завръщане в бъдещето
- 15:30 Аламинут
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:25 bTV Репортерите
- 20:00 Фермата: Нов свят
- 23:00 Мръсни думи
- 00:00 Елхички 5
- 02:00 Двама бащи, двама синове
- 03:00 Кое е това момиче
- 04:00 Столичани в повече
- 05:00 Двама бащи, двама синове
- 06:00 Двама бащи, двама синове
- 07:00 Слънчева Филаделфия
- 08:00 Полицаят от Рубльовка
- 10:00 Шрек 2
- 12:00 Лапички
- 14:00 Бруклин 99
- 15:00 Столичани в повече
- 16:00 Новите съседи
- 19:30 На гости на третата планета
- 20:30 Ела, изпей!
- 22:30 Бруклин 99
- 23:30 Столичани в повече
- 01:15 Дъската на дявола
- 03:00 Човекът, който не беше там
- 06:00 Историята на една русалка
- 08:00 Завръщането на героя
- 09:45 Телепазар
- 10:00 Фантастичното пътешествие до Оз
- 11:45 Телепазар
- 12:00 Аз, Ърл и умиращото момиче
- 14:15 Амундсен
- 16:45 Опасностите на Банкок
- 18:45 Денят, в който Земята спря
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Домът на Мис Перигрин за чудати деца
- 23:30 Дъската на дявола: Произходът на злото
- 00:00 Наркос
- 01:00 Готъм
- 02:00 Бягство от затвора
- 03:00 Легендите на утрешния ден
- 04:00 Агент Х
- 05:00 Тежки престъпления
- 06:00 Трансформърс: Рескю Ботс
- 08:00 Монк
- 11:00 Нощни ястреби
- 13:00 Такси 5
- 15:00 Сърцето на дракона
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Да Знаеш Как
- 18:00 4x4
- 18:45 Топ Гън
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Фантастичната четворка
- 00:00 Сега и завинаги
- 01:00 Шест сестри
- 02:00 Горчива любов
- 03:10 Вечно твоя
- 04:00 Всичко може да се случи
- 05:00 Горещи пари
- 06:00 Сестра Бети
- 07:00 Шест сестри
- 08:00 Вкусни френски приключения
- 09:30 Горещи пари
- 11:30 Градско момиче
- 14:30 Сладко и пикантно
- 15:15 Вкусни френски приключения
- 16:45 Телепазар
- 17:00 Фермата: Нов свят
- 19:00 Топ модели
- 20:00 Папараци
- 21:00 Любов под наем
- 23:00 Екатерина Велика
- 01:00 Бойни вечери
- 03:00 Франция, Лига 1: Лил - Монпелие
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Екстремни спортове
- 10:00 Клубни истории
- 11:00 Звездни отбори
- 12:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 13:00 Великата футболна сцена
- 14:00 Безсмъртните: Най-великите атлети
- 16:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 16:30 Франция, Лига 1: Лил - Монпелие
- 18:30 Пряко, Франция, Лига 1: Мец - Олимпик Марсилия
- 20:30 Звездите на футбола
- 21:00 Пряко, Франция, Лига 1: Анже - Монако
- 23:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Столичани в повече
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Карбовски: Втори план
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите