- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:01 bTV Новините
- 00:30 Твърде лично
- 01:30 Спасители в планината
- 02:30 Преди обед
- 04:40 Втори шанс
- 05:30 Любимци
- 06:00 Трансформърс Прайм
- 06:30 "Очарователната Африка“ - документален филм
- 07:30 Приятели
- 08:00 Тази събота и неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 НепознатиТЕ
- 13:00 Под един покрив
- 15:00 Истински истории
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:25 bTV Репортерите
- 20:00 Най-екзотичният хотел Мариголд 2
- 22:20 Шантава седмица
- 00:00 Деца на килограм 2
- 02:00 Слънчева Филаделфия
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 04:00 На по-добро място
- 05:00 Слънчева Филаделфия
- 06:00 Слънчева Филаделфия
- 07:00 Модерно семейство
- 08:00 По средата
- 09:00 Теория за големия взрив
- 10:00 Рио
- 12:00 Робинзон Крузо
- 14:00 Бруклин 99
- 14:30 Бруклин 99
- 15:00 Преспав
- 16:00 Новите съседи
- 19:30 Теория за големия взрив
- 20:30 Джони Инглиш се завръща
- 22:30 Бруклин 99
- 23:30 Преспав
- 01:15 Делфинът Бърни
- 03:00 Дете 44
- 06:00 Ривърдейл
- 07:00 Момчето с механичното сърце
- 08:45 Телепазар
- 09:00 Жената на пътешественика във времето
- 11:15 Телепазар
- 11:30 Родители
- 14:00 Светъл ум
- 16:15 Мисията невъзможна: Престъпна нация
- 18:30 Мисията невъзможна 2
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Мисията невъзможна: Режим Фантом
- 23:30 На прицел
- 00:15 Ел Чапо
- 01:15 Изчезнали
- 02:15 Стрелата
- 03:15 Супергърл
- 04:15 Монк
- 05:15 Смъртоносно оръжие
- 06:00 Джи Ай Джо: Ренегати
- 06:30 Трансформърс Прайм
- 08:00 Бягство от затвора
- 11:00 Законите на Бруклин
- 13:00 Непробиваем
- 15:00 Твърде лично
- 17:00 Дивата муха
- 17:30 Мисия Моят Дом
- 18:00 Коли на мечтите
- 18:45 Смъртоносно оръжие 2
- 21:00 bTV Новините
- 21:45 bTV Репортерите
- 22:00 Кодово име: Чистачът
- 23:45 Смъртоносна надпревара: Адска жега
- 03:00 Франция, Лига 1: Мец - Олимпик Лион
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Фитнес серии
- 08:00 Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
- 10:00 Екстремни спортове
- 12:00 Клубни истории
- 14:00 Звездни отбори
- 16:00 Франция, Лига 1: Мец - Олимпик Лион
- 18:00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
- 18:30 Пряко, Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Нант
- 20:30 Лигата на специалните: Най-необикновените спортисти
- 21:00 Пряко, Франция, Лига 1: Лил - Тулуза
- 23:00 Бойни вечери
- 00:10 Тази сутрин
- 02:40 Преди обед
- 04:40 Новото късно шоу
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Кухнята на Звездев
- 06:30 Мармалад
- 08:00 Тази събота и Тази неделя
- 11:00 COOL...T
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Седем часа разлика
- 14:20 Комиците и приятели
- 16:00 Мармалад
- 18:00 Карбовски: Втори план
- 19:00 bTV Новините
- 19:30 bTV Репортерите
- 20:00 Седем часа разлика
- 21:40 Бригада нов дом
- 22:30 Карбовски: Втори план
- 23:20 bTV Новините
- 23:50 bTV Репортерите