- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:30 Двама мъже и половина
- 01:00 Като на кино
- 01:10 Столичани в повече
- 02:20 Преди обед
- 04:30 Търговски център
- 05:30 Лице в лице
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:35 Комиците и приятели
- 13:10 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 13:50 Доктор Чудо
- 14:55 Буря от любов
- 16:00 Опасни улици
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Татковци
- 19:00 bTV Новините
- 20:05 Опасно изкушение
- 21:00 Фермата: Време за пробуждане
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Татковци
- 00:00 Щъркели
- 02:00 Супермаркет
- 03:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 03:30 Комиците и приятели
- 04:00 Приятели
- 05:00 Супермаркет
- 06:00 Супермаркет
- 07:00 Круд
- 07:30 Тролчета: Купонът продължава
- 08:00 Да живее крал Джулиън!
- 08:30 Двама мъже и половина
- 09:30 Фитнес
- 10:00 Весели крачета 2
- 12:00 Приятели
- 13:00 Двама мъже и половина
- 14:00 Фитнес
- 15:00 Шитс Крийк
- 16:00 Гранд
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Комиците и приятели
- 18:00 Приятели
- 19:00 Шитс Крийк
- 20:00 Гранд
- 21:00 Татковци
- 22:00 Фитнес
- 23:00 Двама мъже и половина
- 00:30 Революция Z
- 02:15 Поп звезда на всяка цена
- 06:00 Революция Z
- 08:00 Сбогом, Кристофър Робин
- 10:15 Революция Z
- 12:15 Петата власт
- 14:45 Уолстрийт: Парите никога не спят
- 17:15 Призрачен ездач 2: Духът на отмъщението
- 19:15 Тел - крадецът
- 20:50 Като на кино
- 21:00 Самоличност на аванта
- 23:15 CHiPs: Магистрални ченгета
- 00:00 Ел Чапо
- 01:00 Бягство от затвора
- 02:00 Супергърл
- 03:00 Кодово име: Уиски Кавалер
- 04:00 Опасни улици
- 05:00 Чък
- 06:00 Трансформърс: Кибер-вселена
- 08:00 Чък
- 09:00 Опасни улици
- 10:00 Супергърл
- 11:00 Бягство от затвора
- 12:00 Кодово име: Уиски Кавалер
- 13:00 Противоотрова
- 15:00 Чък
- 16:00 Опасни улици
- 17:00 Кодово име: Уиски Кавалер
- 18:00 Бягство от затвора
- 19:00 Супергърл
- 20:00 Ел Чапо
- 21:00 bTV Новините
- 22:00 Скатавки
- 00:20 Кой кой е
- 01:10 Спасители в планината
- 02:00 Ловци на храна
- 02:30 Шест сестри
- 03:30 Силата на желанията
- 04:20 Кой кой е
- 05:00 Горещи сърца
- 06:00 Лекар в планината
- 07:00 Свободен дух
- 08:00 Опасно изкушение
- 09:00 Божествено
- 11:10 Ослепително слънце
- 12:30 Шест сестри
- 13:30 Фермата: Време за пробуждане
- 15:00 Кой кой е
- 16:00 Силата на желанията
- 17:00 Горещи сърца
- 18:00 Ослепително слънце
- 19:00 Спасители в планината
- 20:00 Лекар в планината
- 21:00 Божествено
- 23:00 Алено сърце
- 01:15 Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
- 05:00 Дивата муха - екстремни спортове
- 06:00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
- 08:00 Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
- 10:00 Италия, Серия А: Болоня - Рома, 15.кр.
- 12:00 Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи, 15.кр.
- 14:00 Португалия, Примейра лига: Беленензеш - Бенфика, 12.кр
- 16:00 Португалия, Примейра лига: Спортинг Лисабон - Тондела, 12.кр
- 18:00 Португалия, Примейра лига: Порто - Витория Гимараеш 12.кр
- 20:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
- 21:00 Отбизо с ... - поредица, която ни среща с известни личности от света на спорта
- 22:00 Бойни вечери: M-1 Challenge
- 23:45 Бойни вечери: M-1 Challenge
- 00:10 Тази сутрин
- 03:20 Преди обед
- 05:30 Ловци на храна
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 bTV Новините
- 12:30 Домашен арест
- 13:20 Бригада Нов дом
- 14:10 Търси се...
- 15:00 Истински истории
- 15:50 Дивата муха
- 16:10 Комиците и приятели
- 17:00 bTV Новините
- 17:30 Лице в лице
- 18:00 Столичани в повече
- 19:00 bTV Новините
- 20:00 Комиците и приятели
- 20:50 Столичани в повече
- 21:40 Истински истории
- 22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 23:00 bTV Новините
- 23:30 Домашен арест